بهترین لپ تاپ برای ترید در سال ۲۰۲۴ + جدید

0

[ad_1]

بهترین لپ تاپ برای ترید در سال ۲۰۲۴ + جدید

وجود پردازنده قدرتمند به‌دلیل سرعت بالا در اجرای فرمان‌ها در لپ‌تاپ‌های کاری یکی از ضروری‌ترین اجزا به‌حساب می‌آید. کار کردن روان لپ‌تاپ از آن جهت اهمیت دارد که تأخیر در اجرا باعث از دست رفتن زمان طلایی سرمایه‌گذاری خواهد شد.

هرچند نیازی به پردازنده‌های پرچم‌دار نیست، زیرا قیمت پردازنده مستقیماً روی قیمت لپ‌تاپ اثر می‌گذارد. بنابراین، پردازنده‌های نسل جدید از قدرت کافی برای رفع نیاز کاربران به‌خصوص در سطوح اولیه بهره‌مند هستند و هرچه سرتان شلوغ‌تر شد می‌توانید سراغ نمونه‌های پرچم‌دار سری‌های H به بالا در اینتل و AMD بروید.

رم

تریدرها معمولاً چندین نمودار را همزمان بررسی می‌کنند و نیاز دارند که اخبار دست‌اول را در چند وب‌سایت زیرنظر بگیرند. بدین‌ترتیب، انتظار می‌رود زبانه‌های متعددی در مرورگر باز کنند، پس پیشنهاد می‌شود که حداقل سراغ رم ۱۶ گیگابایتی بروند. البته، راه دیگر این است که درصورت خرید لپ‌تاپ با رم کم‌تر مطمئن شوید که امکان ارتقاء رم وجود داشته باشد تا در آینده آن را افزایش دهید.

دیگر نکته‌ای که باید درنظر داشت این است که حجم رم نسبت‌به فرکانس آن اولویت دارد؛ بنابراین، نیاز نیست توجه خاصی به فرکانس رم داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر درباره اینکه فرکانس رم چیست و چه تفاوتی با سرعت رم دارد، سراغ مقاله آن بروید.

صفحه‌نمایش

به‌دلیل وجود انواع نمودار و پایش وب‌سایت‌های مختلف، باید سراغ لپ‌تاپ‌هایی با نمایشگر بزرگ بروید یا درصورتی که حمل‌ونقل لپ‌تاپ اولویت دارد و نمونه‌های ۱۴ اینچی را مدنظر دارید، باید مطمئن شوید که امکان اتصال آن به مانیتور یا تلویزیون وجود داشته باشد. علاوه‌براین، زاویه دید نمایشگر نیز اهمیت ویژه‌ای خواهد داشت.

از دیگر ویژگی‌های بهترین لپ‌تاپ برای ترید علاوه‌بر وزن معقول، فضای ذخیره‌سازی SSD، باتری و شارژدهی متناسب برای حمل‌ونقل آسان است زیرا اگر واقعاً حمل‌ونقل اهمیتی برایتان اهمیتی نداتشه باشد، شاید خرید کامپیوتر رومیزی و اسمبل کردن کامپیوتر شخصی تصمیم بهتری برایتان به‌حساب بیاید. به طور کلی می‌توان گفت بهترین لپ‌تاپ‌ برای ترید از نظر مشخصات فنی شباهت زیادی به بهترین لپ تاپ برای برنامه نویسی دارد.

اکنون با توجه به قیمت هر مدل لپ‌تاپ، سراغ معرفی بهترین لپ‌تاپ‌های مناسب ترید می‌رویم.

بهترین لپ تاپ برای ترید تا ۲۰ میلیون

[ad_2]

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.