بهترین صرافی های ارز دیجیتال برای کاربران ایرانی + جزئیات کامل

0 125

بهترین صرافی های ارز دیجیتال برای کاربران ایرانی + جزئیات کامل

با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و آمیخته‌شدن آن با زندگی مردم، رمزارزها بیش از هر زمان دیگری در کانون توجه قرار گرفته‌اند. در کشور ما نیز بازار ارزهای دیجیتال پیروان بسیاری دارد و روزانه هزارن نفر به معاملات توکن های متعدد مشغول هستند.

دراین‌میان، صرافی‌ها بستری را برای معاملات رمزارزها ایجاد کرده‌اند و از آنجاکه بحث معاملات واقعی پول در میان است، باید کاربران در انتخاب صرافی معتبر با حجم نقدینگی مناسب اهمیت بسیاری قائل باشند. این اهمیت در ناحیه جغرافیایی ما حتی دوچندان می‌شود؛ زیرا بسیاری از صرافی‌های بزرگ و معتبر بین‌المللی به‌دلیل تحریم‌ها امکان تعامل با کاربران ایرانی را ندارند و دور زدن تحریم‌ها از طریق تغییر آی پی تبعات و ریسک مسودود شدن دارایی را به همرا دارد!

با تمامی این تفاسیر، قصد داریم در این مقاله بهترین صرافی‌های داخلی و خارجی برای کاربران ایرانی را معرفی کنیم؛ البته پیش از شروع، فراموش نکنید که صرافی‌های خارجی همچنان مستعد چالش‌های زیاد هستند و مواردی که معرفی می‌شوند تنها ریسک کم‌تری درمقایسه با سایرین دارند.

بهترین صرافی های ایرانی ارز دیجیتال

برای شناسایی بهترین صرافی‌های ایرانی باید کاربران چندین مؤلفه‌ی بسیار مهم نظیر امنیت، تاریخچه تأسیس و فعالیت، پشتیبانی آنلاین، حجم معاملات، تعداد توکن یا همان ارزهای دیجتال و رابط کاربری وب‌سایت یا اپلیکیشن صرافی را درنظر بگیرند؛ هرکدام از موارد ذکرشده می‌تواند بسیار حائز اهمیت باشند. برای مثال، حجم معاملات نشان می‌دهد که افراد زیادی در حال انجام معاملات در آن صرافی هستند و نقدینگی کافی وجود دارد. پشتیبانی سریع و ۲۴ ساعته نیز نشان از احترام و اعتبار آن صرافی می‌دهد.

صرافی نوبیتکس

نوبیتکس یکی از نخستین و نام‌آشناترین صرافی‌های ایرانی محسوب می‌شود که در حوزه ارزهای دیجیتال فعالیت می‌کند. باتوجه به آنچه که در وب‌سایت صرافی ذکر شده است، نوبیتکس با ۴ میلیون کاربر فعال و حجم معملات ۲۰۰ میلیارد تومانی بزرگ‌ترین صرافی ایرانی در حوزه رمزارزها محسوب می‌شود.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.