بهترین روش تمیز کردن ایرپاد + جدید

0 107

بهترین روش تمیز کردن ایرپاد + جدید

۱. ایرپاد خود را با پارچه‌ای تمیز و خشک به‌دقت پاک کنید. سعی کنید که تمامی بخش‌های ایرپاد به‌خوبی تمیز شود.

۲. با استفاده از سواب پنبه‌ای خشک، توری میکروفون و اسپیکر را تمیز کنید. مراقب باشید که به دهانه‌ی هدفون فشار زیادی وارد نشود. فرایند تمیزکاری را با ملایمت انجام دهید.

۳. اگر در توری ایرپاد گردوخاک یا جرم جمع شده است، مسواکی تمیز با برس نرم را بردارید و جرم‌ها را به‌آرامی تمیز کنید. هرگز از اشیای تیز برای تمیزکردن هدفون خود استفاده نکنید.

۴. اگر مواد شیمیایی نظیر کرم ضدآفتاب یا لوسیون روی ایرپاد ریخته است، برای تمیزکردن آن از پارچه‌‌ای با رطوبت بسیار کم استفاده کنید. درادامه، سراغ استفاده از پارچه‌ای نرم و خشک بروید. تا زمانی‌که ایرپاد به‌طور‌کامل خشک نشده است، نه از آن استفاده کنید و نه داخل کیس قرارش دهید.

آموزش ضدعفونی‌کردن ایرپاد با الکل

۱. فرایند تمیزکاری را با سطح خارجی کیس شارژ آغاز کنید. برای تمیز‌کردن این سطح، سراغ استفاده از پارچه‌ای تمیز بروید. اگر سطح خارجی کیس شارژ بسیار کثیف است، پارچه را با ایزوپروپیل الکل ۷۰ درصد خیس کنید. مراقب باشید که هیچ مایعی وارد درگاه شارژ کیس نشود.

۲. با استفاده از مسواک نرم و تمیز، هرگونه جرم و گردوغبار جمع‌شده روی کانکتور را تمیز کنید. تأکید می‌کنیم که برای تمیزکردن درگاه شارژ ایرپاد از اشیای تیز نظیر خلال‌دندان و چاقو استفاده نکنید؛ چون کیس آسیب می‌بیند. توصیه می‌کنیم از برس آنتی‌استاتیک بهره بگیرید که به‌طور ویژه برای تمیزکاری قطعات الکترونیکی تولید شده است. همچنین، می‌توانید از سواب پنبه‌ای استفاده کنید.

۳. کیس شارژ را به‌صورت وارونه کنار بگذارید و در آن را باز کنید تا به‌طور کامل خشک شود. قبل از خشک‌شدن کامل، هرگز ایرپاد را داخل کیس قرار ندهید.

چگونه ایرپاد را برای مدتی طولانی‌تر تمیز نگه داریم؟

اگر پس از هربار استفاده از ایرپاد زمان کوتاهی را به تمیزکردن آن اختصاص دهید، مجبور نیستید نگران کثیف‌شدن باشید. توصیه می‌کنیم پس از خارج‌کردن ایرپاد از گوش، با دستمالی خشک و تمیز هدفون و کیس را تمیز کنید. با این کار از جمع‌شدن جرم و گردوغبار جلوگیری می‌شود.

برای جلوگیری از آسیب‌دیدن ایرپاد یا کیس شارژ، قبل از استفاده از هدفون مطمئن شوید که به‌طور کامل خشک باشد. خشک‌ و تمیز نگه‌داشتن ایرپاد باعث می‌شود هدفون در طولانی‌مدت دوام بیشتری داشته باشد.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.