بهترین تفریحات در پایتخت با اسنپ تریپ + جزئیات کامل

0 42

بهترین تفریحات در پایتخت با اسنپ تریپ + جزئیات کامل

تهران پر از کاخ‌ها، موزه‌ها، پارک‌ها و مراکز تفریحی و تجاری متعدد است که گردشگران می‌توانند با خرید بلیط سفر از اسنپ تریپ سری به آن‌ها بزنند.

رفتن به بازار بزرگ که درست در قلب شهر تهران قرار دارد، یک بازدید ضروری برای هر گردشگری محسوب می‌شود. این بازار در خیابان جمهوری واقع شده و با بیش از 10 کیلومتر کوچه‌های پرپیچ‌وخم، پر از مغازه‌های سرپوشیده است. همه‌چیز از جواهرات گرفته تا فرش، ادویه و ظروف را در این مکان خواهید دید.

بازار بزرگ یکی از قدیمی‌ترین مجموعه‌ها در تهران به‌حساب می‌آید که مملو از رستوران‌های سنتی، محلی و بین‌المللی است. اگر تصمیم برای سفر به تهران دارید، برای خرید آنلاین بلیط اتوبوس کلیک کنید.

بازار تجریش و امامزاده صالح

این بازار در منطقه شمالی تجریش قرار دارد و نسبت به بازار بزرگ کوچک‌تر، زیباتر و در مجموع خلوت‌تر است. در بازار تجریش، انواع رنگ‌ها را خواهید دید؛ از میوه‌ها و سبزیجات تازه گرفته تا فروشگاه‌های مخصوص فروش صنایع‌دستی. گردشگران بهتر است رستوران کباب در مرکز بازار و چایخانه‌هایی را که در مسیر اصلی قرار دارند، از دست ندهند. علاوه بر این، رفتن به زیارتگاه زیبای امامزاده صالح نیز از دیگر جذابیت‌های بازار تجریش است.

موزه ملی ایران

از دیگر مکان‌های جذاب پایتخت که هر شخصی باید یک بار در طول زندگی‌اش از آنجا دیدن کند، موزه ملی ایران است. در این موزه، از گنجینه‌ها و اشیای 30.000 ساله نگهداری می‌شود. از ابزارهای عصر حجر تا هنرهای بدوی، از سرستون‌های تزئین‌شده از تخت جمشید تا سکه‌ها و سفال‌ها، در این موزه به نمایش گذاشته شده‌اند.

خود این بنا که در اوایل قرن بیستم با گرایش به معماری ساسانی طراحی شده است، یکی از جذاب‌ترین بناهای مدرن تهران به‌حساب می‌آید. از طریق اسنپ تریپ می‌توانید از همه شهرها به مقصد تهران بلیط تهیه کنید تا از این موزه بازدید کنید. به طور مثال، خرید بلیط اتوبوس اصفهان به تهران از اسنپ تریپ را می‌توانید در مدت بسیار کوتاهی انجام دهید. در این سامانه، به‌تمامی بلیط‌های شرکت‌های مسافربری دسترسی خواهید داشت.

موزه هنرهای معاصر تهران

موزه هنرهای معاصر تهران دارای گسترده‌ترین و ارزشمندترین مجموعه آثار هنری در کشور است. آثاری از هنرمندان بزرگ از جمله پیکاسو، مونه، اندی وارهول، هنری مور و همچنین آثاری از هنرمندان ایرانی در این مجموعه قرار دارند.

این ساختمان که در سال 1355 افتتاح شد، یک سازه مدرن و برجسته و همچنین مکانی عالی برای ملاقات با هنرمندان است. با خرید بلیط از سراسر ایران مانند خرید بلیط اتوبوس اصفهان به تهران از اسنپ تریپ می‌توانید از موزه هنرهای معاصر تهران دیدن کنید و از آثار زیبا و فاخر این موزه لذت ببرید.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.