بهترین برنامه‌ های نمایش وضعیت آب‌ و هوا در ویندوز + جدید

0 11

بهترین برنامه‌ های نمایش وضعیت آب‌ و هوا در ویندوز + جدید

استفاده از برنامه پیش‌بینی وضعیت آب‌وهوا امروزه تبدیل به یکی از کارهای روزمره افراد شده است. فرض کنید قصد سفر کوتاه یک روزه‌ای را به خارج‌ از شهر دارید و می‌خواهید بدانید که در طول روز چه لباس‌ها و امکاناتی همراه خود بردارید تا در هر شرایط آب‌وهوایی بیشتری آمادگی را داشته باشید.

با کمک برنامه‌های پیش‌بینی وضعیت آب‌وهوا و دسترسی به اینترنت می‌توانید جدیدترین اطلاعات پیش‌بینی‌ها را درباره یک موقعیت مکانی و در بازه زمانی مشخص از یک روز تا دو هفته را به‌راحتی دریافت کنید و تقریباً برای هر شرایط احتمالی آمادگی نسبی فراهم کنید.

جدای از گوشی درحال‌‌حاضر امکان نصب برنامه‌های آب‌وهوا روی ویندوز نیز وجود دارد. درادامه قصد داریم چند نمونه از بهترین اپلیکیش‌های وضعیت آب‌وهوا برای ویندوز را معرفی کنیم تا از این پس روی لپ تاپ نیز از این برنامه‌ها استفاده کنید.

بهترین برنامه‌ های وضعیت آب‌ و هوا ویندوز ۱۰ و ۱۱

ویندوز به‌صورت پیش‌فرض برنامه پیش‌بینی وضعیت آب‌وهوا دارد؛ که عملکرد و قابلیت‌های خوبی ارائه می‌کند. هرچند، در یکی از به‌روزرسانی‌های ویندوز ۱۰ برنامه آب‌وهوا در اجرای ویندوز مشکل ایجاد می‌کرد که راه و روش‌هایی برای رفع آن نیز ارائه شد تا اینکه در به‌روزرسانی‌های بعدی این مشکل برطرف شد.

با‌این‌حال، شاید بخواهید به‌غیر از برنامه آب‌وهوای پیش‌فرض ویندوز برنامه دیگری استفاده کنید که در این فهرست علاوه‌بر برنامه‌های پیش‌فرض، به چند مورد دیگر نیز اشاره شده است.

۱. ویجت Weather ویندوز ۱۱

ویندوز ۱۱ نیز مانند ویندوز ۱۰ ویجت اختصاصی پیش‌فرض برای آب‌وهوا دارد که در گوشه پایین سمت چپ نوار وظیفه می‌توان به آن دسترسی داشت. نشانگر ماوس را روی آن ببرید و روی آیکون ویجت کلیک کنید تا تمام ویجت‌ها را مشاهده کنید.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.