بنچمارک Dimensity 9300 مدیاتک؛ قوی‌تر از اسنپدراگون ۸ نسل ۳ و A17 Pro + جدید

0 20

بنچمارک Dimensity 9300 مدیاتک؛ قوی‌تر از اسنپدراگون ۸ نسل ۳ و A17 Pro + جدید

مدیاتک پردازنده پرچم‌دار Dimensity 9300 را برای گوشی‌‌های هوشمند رونمایی کرد. این تراشه اکنون قدرتمندتر از نسل قبل شده است و از ویژگی‌های هوش مصنوعی بهبودیافته پشتیبانی می‌کند و بدین‌ترتیب، می‌توان گفت رقیب جدی جدیدی برای Snapdragon 8 Gem 3 و A17 پرو اپل به میدان آمده است.

بنچمارک محبوب گیک‌بنچ Dimensity 9300 را آزمایش کرده است تا دید بهتری از قدرت عملکرد آن ارائه دهد. این تراشه روی گوشی ویوو X100 پرو قرار گرفته و با سیستم‌عامل اندروید آزمایش شده است. امتیاز عملکرد پردازنده‌ی مذکور در آزمایش تک‌هسته‌ای و چندهسته‌ای به‌ترتیب به ۲۲۷۰ و ۷۹۱۵ می‌رسد.

باتوجه‌به عملکرد Dimensity 9300 در گیک‌بنچ، این تراشه در بخش چندهسته‌ای امتیاز بهتری از Snapdragon 8 Gen 3 و A17 Pro آیفون ۱۵ پرو به‌دست آورده است.

در مقام مقایسه، امتیاز Snapdragon 8 Gen 3 در بخش چندهسته‌ای گیک‌بنچ ۷۵۰۰ و A17 Pro روی آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس به‌ترتیب ۷۰۰۰ و ۷۲۰۰ است.

تراشه‌های مدیاتک اغلب در گوشی‌های هوشمند اندرویدی میان‌رده و مقرون‌به‌صرفه استفاده می‌شوند؛ اما عملکرد آن‌ها باتوجه‌به قیمت واقعاً جذاب است. بدین‌ترتیب، انتظار می‌رود Dimensity 9300 نیز به کاهش قیمت گوشی پرچم‌دار مجهز به این تراشه کمک کند.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.