بزرگ‌ترین اتحادیه صنعت بازی زیر چتر مایکروسافت است + جدید

0 22

بزرگ‌ترین اتحادیه صنعت بازی زیر چتر مایکروسافت است + جدید

تعداد کارکنان عضو اتحادیه‌های گیمینگ در شرکت‌های تابعه‌ی مایکروسافت همچنان در حال افزایش است و آخرین گروهی که به این شرکت ملحق شده، بزرگ‌ترین گروه محسوب می‌شود.

تقریباً ۶۰۰ نفر کارمند تضمین کیفیت در اکتیویژن به اتحادیه‌ی CWA پیوستند و اکنون آن‌ها بزرگ‌ترین اتحادیه‌ی دارای مجوز در صنعت بازی‌های ویدئویی ایالات متحده هستند. همچنین، این افراد اولین کارکنان اکتیویژن هستند که با توافق مایکروسافت و CWA سازمان‌دهی می‌شوند. مایکروسافت حق کارکنان اکتیویژن را برای تشکیل اتحادیه محفوظ دانسته است.

کلود کامینگز جونیور، رئیس CWA، گفت که مایکروسافت به وعده‌ی خود عمل کرد تا به کارکنان اجازه دهد خودشان تصمیم بگیرند که آیا اتحادیه می‌خواهند یا خیر. بخشی از تعهد مایکروسافت با CWA این بود که در طول کمپین اتحادیه، رویکردی بی‌طرفانه داشته باشد و روی آراء تأثیر نگذارد. یکی دیگر از بخش‌های توافق‌نامه، رأی‌گیری برای تشکیل اتحادیه بود.

براساس گزارش نیویورک تایمز، ۳۹۰ نفر به تشکیل اتحادیه رأی مثبت دادند؛ در‌حالی‌که ۸ نفر با آن مخالف بودند. حدود ۲۰۰ نفر دیگر تصمیم گرفتند در رأی‌گیری شرکت نکنند.

مایکروسافت در اوایل سال ۲۰۲۳ اتحادیه‌ای با ۳۰۰ نفر کارمند برای زنی‌مکس (مالک بتسدا) را به‌رسمیت شناخت که در آن زمان بزرگ‌ترین اتحادیه برای صنعت بازی‌های ویدئویی بود.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.