بررسی گلکسی S24 اولترا و مقایسه با S23 اولترا؛ پرچمداران تمام‌عیار سامسونگ + جدید

0 5

بررسی گلکسی S24 اولترا و مقایسه با S23 اولترا؛ پرچمداران تمام‌عیار سامسونگ + جدید

گوشی‌های سامسونگ با استفاده از مولد تصویر Imagen 2 گوگل، ویرایش عکس‌ها را نیز آسان‌تر کرده‌اند. با Generative Edit می‌توان سوژه‌های داخل عکس‌ها را حذف کرد و ابعادشان را تغییر داد؛ حتی می‌توان نخ‌وسوزن را به AI سپرد تا عکس‌ها را با خلاقیت خود ویرایش کند. می‌توان قاب‌بندی عکس‌ها را تغییر داد تا AI جاهای خالی را پُر کند.

مشابه قابلیت Generative Edit را در گوشی‌های پیکسل نیز داریم؛ اما یکی از برتری‌های راهکار سامسونگ این است که می‌توان تمام تغییرات مدنظر را انجام داد و در نهایت آن‌ها را اِعمال کرد؛ بدین‌ترتیب به‌جای آنکه مدام در انتظار پیاده‌سازی هر تغییر بمانیم، صرفا باید یک‌بار آیکون Generate را لمس کنیم. سامسونگ می‌گوید حین اجرای Generate Edit، هیچ‌یک از اطلاعات کاربر را در سرورهایش ذخیره نمی‌کند.

قابلیت Circle to Search یکی دیگر از قابلیت‌های جذاب و کاربردی گلکسی S24 است که از موتور جست‌وجوی گوگل قدرت می‌گیرد و البته به‌‌ گوشی‌های پیکسل نیز اضافه اضافه می‌شود. با Circle to Search صرفا با نگه‌داشتن آیکون هوم (یا میانه‌ی لبه‌ی پایینی گوشی در حالت استفاده از Gesture Navigation) و کشیدن دایره‌ای دور سوژه‌ی موردنظر با انگشت یا قلم S Pen، آن را خیلی سریع با گوگل جست‌وجو کنید. سوژه می‌تواند تصویری از دشت و صحرا باشد یا ظرف خالی قهوه‌ی جیکوبز!

Note Assist قابلیت بسیار سودمند و کارراه‌انداز دیگری است که با اپلیکیشن Note در دسترس‌تان قرار می‌گیرد. هوش مصنوعی اپلیکیشن Note می‌تواند نوشته‌های طولانی و نامنظم‌تان را به‌سرعت بخواند، خلاصه کند یا این متن‌ها را با تیترها و بولت‌پوینت‌ها، به‌شکل زیبایی قالب‌بندی کند تا در جلسه‌های کاری حرفه‌ای‌تر به‌نظر برسید. Note Assist از زبان‌هایی مثل انگلیسی، آلمانی و اسپانیایی پشتیبانی می‌کند و فعلا از زبان فارسی خبری نیست.

قابلیت کاربردی دیگر Chat Assist است که با کیبورد سامسونگ و در پیام‌رسان این شرکت در دسترس‌تان قرار می‌گیرد. Chat Assist گرامر نوشته‌هایتان را اصلاح می‌کند یا لحن‌های متفاوتی را برای هر نوشته پیشنهاد می‌دهد تا مثلا برای گفت‌وگوهای رسمی یا روزمره مناسب باشد.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.