بررسی شیائومی ۱۳ اولترا؛ پرچمدار پوشالی + جدید

0 29

بررسی شیائومی ۱۳ اولترا؛ پرچمدار پوشالی + جدید

با چنین نتایجی عملکرد سیستم خنک‌کننده به‌کلی رد می‌شود و همین موضوع می‌تواند عملکردی منفی در اجرای بازی‌های گرافیکی داشته باشد. برای بررسی این موضوع، مثل همیشه بازی Genshin Impact را روی گوشی اجرا کردیم.

مانند دیگر دستگاه‌های مجهز به SD 8 Gen 2، شیائومی ۱۳ اولترا نیز در تنظیمات گرافیکی حداکثری، Genshin Impact را با نرخ ۵۵ تا ۶۰ فریم‌برثانیه اجرا کرد؛ اما برآمدگی دوربین و ضخیم‌تر‌بودن نیمه بالایی دستگاه، تجربه گیمینگ را تحت‌تأثیر قرار می‌دهد.

پرواضح‌ است برای اجرای بازی‌های دیگر همچون CoD Mobile یا PUBG، سخت‌افزار شیائومی ۱۳ اولترا توان کافی برای اجرای بازی با حداکثر فریم و با بهترین تنظیمات گرافیکی را خواهد داشت. اگر تصور می‌کنید که صحبت درباره اعداد و ارقام بزرگ به‌پایان رسیده است، باید بگویم که سخت در اشتباه هستید!

بااینکه باتری ۵۰۰۰ میلی‌آمپرساعتی ۱۳ اولترا در ظاهر چندان عجیب نیست و امروزه تبدیل به امری عادی شده است، شارژر ۹۰ واتی آن درکنار شارژر ۵۰ واتی بی‌سیم و شارژر بی‌سیمِ معکوس ۱۰ واتی، مجموعه‌ای کامل را به‌ارمغان می‌آورد. موهبت شارژر بی‌سیم معکوس را احتملاً دارندگان آیفون‌های اپل بیشتر درک می‌کنند؛ چراکه با اتمام شارژ اپل واچ یا ایرپاد و در مواقع اضطرار، نمی‌توانند ازطریق آیفون دستگاه‌های خود را شارژ کنند.

با گذر از مشکلاتِ دارندگان آیفون، به عمر باتری شیائومی ۱۳ اولترا می‌رسیم. پرچم‌دار تمام‌قد شیائومی در آزمون پخش ویدیو، موفق شد ویدیو معیار زومیت با وضوح 720p را در روشنایی ۲۰۰ نیت، به‌مدت ۱۶ ساعت پخش کند. فراموش نکنید که هنگام پخش ویدیو همه‌ اتصالات بی‌سیم اعم از Wi-Fi و بلوتوث و موقعیت مکانی غیرفعال بود.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.