با فناوری جدید سامسونگ، گوشی را به کنترل تلویزیون تبدیل کنید + جدید

0 17

با فناوری جدید سامسونگ، گوشی را به کنترل تلویزیون تبدیل کنید + جدید

سامسونگ طی کنفرانسی در نمایشگاه CES 2024، از بخش جدیدی به‌نام +Now که انواع تلویزیون سامسونگ را به هاب کنترل خانه‌ی هوشمند تبدیل می‌کند رونمایی کرد.

طبق بیانیه‌ی رسمی سامسونگ، کاربران می‌توانند با استفاده از بخش یادشده علاوه‌بر کنترل لامپ‌ها و کولر اسپلیت خانه‌ی خود، تلفن‌همراه را به کنترل از راه دور تبدیل کنند.

غول فناوری کره‌ای از بخشی دیگری به‌نام +Daily نیز رونمایی کرد تا با استفاده از اطلاعات دریافتی از گوشی سامسونگ کاربران، همگام‌سازی بین دستگاه‌های مختلف را برای آن‌ها ساده‌تر کند.

کنترل بخش‌های مختلف خانه توسط تلویزیون سامسونگ

غول فناوری کره‌ای می‌گوید این امر به تلویزیون‌ اجازه می‌دهد گوشی‌های هوشمندی که در محدوده‌‌اش هستند را شناسایی کند تا کاربران بتوانند به عنوان کنترل از آن‌ها استفاده کنند. موارد گفته شده بر بستر پلتفرم SmartThings صورت می‌پذیرند.

سامسونگ به ویژگی جدید دیگری اشاره کرد که به‌محض نزدیک شدن افراد به تلویزیون، آن را روشن می‌کند و اطلاعات مهمی از لوازم خانگی و دستگاه‌ها در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد.

مقاله‌های مرتبط

از تلویزیون‌های سازگار با +Now و +Daily اطلاعات دقیقی در دسترس نیست، اما با‌توجه به سازگار بودن SmartThings با استاندارد Matter، به‌احتمال زیاد دستگاه‌های زیادی از قابلیت‌های موردبحث پشتیبانی خواهند کرد.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.