با فلای تودی و سایت‌های معروف گردشگری دنیا آشنا شوید + جدید

0 122

با فلای تودی و سایت‌های معروف گردشگری دنیا آشنا شوید + جدید

علاوه‌بر‌این، اگر کاربر دائمی این سایت باشید، از تخفیف‌های اکسپدیا می‌توانید استفاده کنید؛ هرچند تخفیف بلیط پرواز‌های خارجی معمولاً کمتر از تخفیف هتل یا اجاره خودرو است.

اربیتز؛ مبدأ عاشقان سفر

اگر عاشق جمع‌کردن امتیاز یا قرعه‌کشی هستید و البته اگر زیاد سفر می‌کنید، حتماً سری به سایت اربیتز بزنید. شما با هربار رزرو هتل و پرواز و تورهای مسافرتی در سایت اربیتز امتیاز کسب می‌کنید. برای مثال، با هربار خرید بلیط پرواز خارجی ۱ درصد از قیمت پرواز به‌عنوان امتیاز در این سایت ثبت می‌شود. اگر از اپلیکیشن رزرو بلیط خارجی استفاده کنید، این میزان معمولاً بیشتر می‌شود.

فراموش نکنید که می‌توانید از امتیازتان فقط برای رزرو هتل استفاده کنید. همچنین، باتوجه‌به اینکه اربیتز مثل خیلی از سایت‌های معروف خرید بلیط هواپیما هزینه رزرو دریافت می‌کند، بهتر است قبل از نهایی کردن خرید مطمئن شوید که این خرید برایتان سودآور است یا خیر.

اربیتز ویژگی دیگری دارد که خیالتان را از بابت این موضوع هم راحت می‌کند. اربیتز سیاست لغو ۲۴ ساعت بلیط پرواز دارد؛ یعنی اگر ۲۴ ساعت پس از خرید بلیط خارجی قیمت ارزان‌تری برای پرواز خود در وب‌سایت دیگری پیدا کنید، اربیتز مابه‌التفاوت را به شما پرداخت می‌کند.

هات وایر؛ به‌صرفه برای خرید بلیط هواپیما

اگر اهل ریسک‌کردن هستید، هات وایر با بیست سال سابقه فروش بلیط هواپیما در دنیا سایت محبوب شماست. این سایت گزینه‌های لحظه‌آخری و جذابی دارد که به شما اجازه می‌دهد تا ارزان‌ترین بلیط‌های پرواز خارجی را تهیه کنید؛ اما برای این کار یک شرط عجیب دارد.

پروازهای لحظه‌آخری یا به‌اصطلاح داغ هات وایر پروازهایی هستند که زمان دقیق و تعداد توقف‌ها و خطوط هوایی‌شان تا زمان تکمیل خرید از شما پنهان می‌شود. اگر این جزئیات برایتان اهمیت چندانی ندارد، سایت هات وایر می‌تواند گزینه‌ای عالی برای صرفه‌‌جویی در هزینه‌های سفر باشد. افزون‌براین، شما اجازه دارید تا ۲۴ ساعت بعد از خرید، بلیط خود را کنسل کنید.

باوجوداین، باید بگوییم که هات وایر همچنان ارزان‌ترین سایت خرید بلیط هواپیما در دنیا نیست؛ چراکه این سایت نیز مانند خیلی از رقیبانشان هزینه رزرو دریافت می‌کند.

تریپ ادوایزر؛ عملکردی دقیق و کارآمد

اگر به کوچک‌ترین جزئیات اهمیت می‌دهید، تریپ ادوایزر مخصوص شماست. این سایت پر از فیلترهای رنگارنگ است. فیلترهایی مثل کیفیت هواپیما، امکانات رفاهی، مدت پرواز، قیمت و از همه مهم‌تر نظرات کاربران، تریپ ادوایزر را به یکی از سایت‌های برتر خرید بلیط هواپیما در دنیا تبدیل کرده است.

کافی است روی ایرلاینی کلیک کنید تا فهرست دقیق و بلند‌بالایی از نظرات کاربران درباره فضای قرارگرفتن پا، راحتی صندلی، خدمات مشتری، تمیزی و تجربه در هواپیما برایتان ظاهر شود؛ البته این موضوع فقط درباره خرید بلیط پرواز خارجی نیست.

تریپ ادوایزر مثل بسیاری از سایت‌های معروف خرید بلیط هواپیما فروشگاه خرید سفر است. بلیط هواپیما و رزرو هتل خارجی و هرآنچه برای سفر به‌صرفه نیاز دارید، در تریپ ادوایزر خواهید یافت.

فلای تودی؛ مرجع خرید بلیط هواپیما

اگر همیشه نگران هستید که بلیط را گران‌تر از قیمت واقعی‌اش بخرید و حوصله زیروروکردن سایت‌های مختلف را ندارید، این سایت گزینه‌ای جالب به شما پیشنهاد می‌دهد. کافی است وارد سایت فلای تودی شوید و گزینه اطلاع از آخرین تغییرات نرخ قیمت‌ها را بزنید.

شاید با خودتان فکر کنید که با پس‌انداز یا حقوقتان اصل نمی‌دانید به کجا می‌شود سفر کرد. باورکردنی نیست؛ اما فلای تودی برای این کار هم به شما کمک می‌کند. کافی است از گزینه «کِی، کجا» استفاده کنید.

این ابزار به شما می‌گوید که با این مبلغ به کجاها می‌توانید سفر و کدام بازه زمانی را باید برای سفرتان انتخاب کنید و در چه زمانی بلیط خود را با ارزان‌ترین قیمت بخرید. درست مانند اینکه به آژانس گردشگری رفته باشید؛ البته بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای!Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.