با فلای تودی و سایت‌های معروف گردشگری دنیا آشنا شوید + جدید

0 28

با فلای تودی و سایت‌های معروف گردشگری دنیا آشنا شوید + جدید

موموندو؛ موتور جست‌وجوی سریع بلیط هواپیما

اگر حوصله زیروروکردن سایت‌های مختلف را ندارید، موموندو انتخاب خوبی برای شما است. موموندو بیشتر از آنکه یک سایت خرید بلیط باشد، موتور جست‌وجو است.

کافی است گزینه سفر رفت و برگشت به نیویورک را فعال کنید. این سایت خطوط هوایی مختلف را ترکیب می‌کند و به شما بهترین مسیر با بهترین قیمت را ارائه می‌دهد. اگر خط هوایی خاصی مدنظرتان نیست، موموندو می‌تواند مسیر خوبی برایتان رقم بزند.

همچنین، با‌توجه‌به تقویم قیمتی موموندو می‌توانید ارزان‌ترین قیمت پرواز خارجی در بازه زمانی مدنظرتان را پیدا کنید و اگر کمی انعطاف داشته باشید، با تغییر زمان سفر می‌توانید مقداری پول پس‌انداز کنید.

موموندو ویژگی جالبی دیگری هم دارد. این سایت بین‌المللی خرید بلیط هواپیما به شما اجازه می‌دهد تا قیمت بلیط مدنظرتان را در معروف‌ترین سایت‌‌های خرید بلیط هواپیما ببینید و باهم مقایسه کنید؛ حتی اگر قیمت در سایت‌های دیگر از موموندو ارزان‌تر باشد!

یکی دیگر از ویژگی‌های خوب سایت موموندو فیلترهای ساده و متنوع است. شما می‌توانید خطوط هوایی، مدت زمان پرواز و حتی مدت زمان توقف را انتخاب کنید.

موموندو فقط جزو معروف‌ترین سایت‌های خرید بلیط هواپیما نیست و شما می‌توانید هتل‌ها، تورهای مسافرتی و ماشین‌های کرایه‌ای را هم در موموندو رزرو کنید. درست مثل اینکه به فروشگاه خرید سفر رفته باشید!

اکسپدیا؛ قدیمی و باتجربه درزمینه سفر

اکسپدیا یکی از قدیمی‌ترین سایت‌های خرید بلیط هواپیما در دنیا است. این سایت با‌توجه‌به قدمت طولانی‌اش در این صنعت بانک اطلاعاتی دقیقی دارد.

خیلی از جهانگردان و مسافران خارجی سایت اکسپدیا را بهترین وب‌سایت برای خرید تورهای مسافرتی می‌دانند. اکسپدیا طراحی بسیار ساده‌ای دارد و شما می‌توانید با چند کلیک هتل، بلیط پرواز و اتومبیل‌ کرایه‌ای خود را در چند دقیقه رزرو کنید.

علاوه‌بر‌این، اگر کاربر دائمی این سایت باشید، می‌توانید از تخفیف‌های اکسپدیا استفاده کنید؛ هرچند تخفیف بلیط پرواز‌های خارجی معمولاً کمتر از تخفیف هتل یا اجاره اتومبیل است.

اربیتز؛ مبدأ عاشقان سفر

اگر عاشق جمع‌کردن امتیاز یا قرعه‌کشی هستید و زیاد سفر می‌کنید، حتماً سری به سایت اربیتز بزنید. شما با هربار رزرو هتل، پرواز و تورهای مسافرتی در سایت اربیتز امتیاز کسب می‌کنید. برای مثال، با هربار خرید بلیط پرواز خارجی ۱ درصد از قیمت پرواز به‌عنوان امتیاز در این سایت ثبت می‌شود. اگر از اپلیکیشن رزرو بلیط خارجی استفاده کنید، این مقدار معمولاً بیشتر می شود.

فراموش نکنید که می‌توانید از امتیازتان فقط برای رزرو هتل استفاده کنید. باتوجه‌به اینکه اربیتز مثل خیلی از معروف‌ترین سایت‌های خرید بلیط هواپیما هزینه رزرو دریافت می‌کند، بهتر است قبل از نهایی‌کردن خرید مطمئن شوید که این خرید برایتان سود دارد یا خیر.

اربیتز ویژگی دیگری دارد که خیالتان را از بابت این موضوع هم راحت می‌کند. اربیتز سیاست لغو ۲۴ ساعت بلیط پرواز دارد؛ یعنی اگر ۲۴ ساعت پس از خرید بلیط خارجی قیمت کمتری برای پرواز خود در وب‌سایت دیگری پیدا کنید، اربیتز مابه‌التفاوت را به شما پرداخت می‌کند.

هات وایر؛ به‌صرفه برای خرید بلیط هواپیما

اگر اهل ریسک‌ کردن هستید، هات وایر با بیست سال سابقه فروش بلیط هواپیما در دنیا سایت محبوب شماست. این سایت گزینه‌های لحظه‌آخری و جذابی دارد که به شما اجازه می‌دهد تا ارزان‌ترین بلیط های پرواز خارجی را بخرید؛ اما برای این کار شرط عجیبی دارد.

پرواز‌های لحظه‌آخری یا به‌اصطلاح داغ هات وایر پروازهایی هستند که زمان دقیق، تعداد توقف‌ها و خطوط هوایی‌شان تا زمان تکمیل خرید از شما پنهان می‌شود. اگر این جزئیات برایتان اهمیت چندانی ندارد، سایت هات وایر می‌تواند گزینه‌ای عالی برای صرفه‌‌جویی در هزینه‌های سفر باشد. همچنین، شما اجازه دارید تا ۲۴ ساعت بعد از خرید بلیط خود را کنسل کنید.

روی‌هم‌رفته، هات وایر همچنان ارزان‌ترین سایت خرید بلیط هواپیما در دنیا نیست؛ چرا که این سایت نیز مانند خیلی از رقیبان خود هزینه رزرو دریافت می‌کند.

تریپ ادوایزر؛ عملکردی دقیق و کارآمد

اگر به کوچک‌ترین جزئیات اهمیت می‌دهید، تریپ ادوایزر مخصوص شماست. این سایت پر از فیلترهای رنگارنگ است. فیلترهایی مثل کیفیت هواپیما، امکانات رفاهی، مدت پرواز، قیمت و از همه مهم‌تر نظرات کاربران، تریپ ادوایزر را به یکی از بهترین سایت‌های خرید بلیط هواپیما در دنیا تبدیل کرده است.

کافی است روی ایرلاینی کلیک کنید تا فهرست دقیق و بلندبالایی از نظرات کاربران درباره فضای قرار گرفتن پا، راحتی صندلی، خدمات مشتری، تمیزی و تجربه در هواپیما برایتان ظاهر شود. این موضوع فقط درباره خرید بلیط پرواز خارجی نیست. تریپ ادوایزر مثل بسیاری از معروف‌ترین سایت‌های خرید بلیط هواپیما فروشگاه خرید سفر است. بلیط هواپیما، رزرو هتل خارجی و هرچیزی که برای سفر به‌صرفه نیاز دارید، در تریپ ادوایزر خواهید یافت.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.