با این برنامه رایگان، عکس‌های ساخته‌شده با هوش مصنوعی را شناسایی کنید + جزئیات کامل

0 128

با این برنامه رایگان، عکس‌های ساخته‌شده با هوش مصنوعی را شناسایی کنید + جزئیات کامل

سازندگان AI or Not می‌گویند فناوری به‌کاررفته در این برنامه، هوشمندترین موتور تشخیص محتوا برای وب ۳ است و ادعا می‌کند امکان شناسایی تصاویر ساخته‌شده با استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی ازجمله Stable Deffusion، میدجورنی، Dall-E یا GAN را دارد.

Optic به‌عنوان شرکت پشتیبان AI or Not می‌گوید: «برنامه‌ی ما سرویس تحت‌وبی است که به کاربران کمک می‌کند عکس‌های ساخته‌شده با هوش مصنوعی را به‌سرعت و با دقت بالا تشخیص دهند. اگر تصویر با هوش مصنوعی تولید شده باشد، سرویس ما، مدل هوش مصنوعی مورداستفاده را نیز شناسایی می‌کند.»

مأموریت ما، ایجاد شفافیت برای رسانه‌ها در بلاک چین است تا همه بتوانند پتانسیل خلاقانه و اقتصادی خود را بهتر درک کنند.

به‌نوشته‌ی پتاپیکسل، استفاده از AI or Not بسیار آسان است. هرکسی می‌تواند تصویری آپلود کند یا لینک تصویر موردنظر را ارائه دهد و هوش مصنوعی این برنامه فقط در چند ثانیه، نتیجه را به کاربر نشان خواهد داد.

Optic می‌گوید ‌AI or Not از الگوریتم‌های پیشرفته و تکنیک‌های یادگیری ماشینی برای تجزیه‌وتحلیل تصاویر و سپس تشخیص اینکه با هوش مصنوعی ساخته شده یا خیر، استفاده می‌کند.

Optic در بخشی از توضیحاتش می‌گوید: «سرویس ما تصویر ورودی را با الگوها، مصنوعات و ویزگی‌های مدل‌های مختلف هوش مصنوعی و تصاویری که انسان‌ها ایجاد کرده‌اند، مقایسه و منبع آن را مشخص کند.»

برنامه‌ی AI or Not به کاربران کمک می‌کند تصاویر ساخته‌شده با هوش مصنوعی را شناسایی کنند و این قابلیت به‌خصوص در موارد چالش‌برانگیز، می‌تواند به جلوگیری از کلاهبرداری یا سوءاستفاده‌های احتمالی از محتوای تولیدشده با هوش مصنوعی کمک کند.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.