این گوشی‌ های سامسونگ اندروید ۱۵ را دریافت نمی‌کنند + جزئیات کامل

0

[ad_1]

این گوشی‌ های سامسونگ اندروید ۱۵ را دریافت نمی‌کنند + جزئیات کامل

گوگل به‌منظور آشنایی بیشتر با اندروید ۱۵، اولین پیش‌نمایش این سیستم‌عامل را رسماً دراختیار توسعه‌دهندگان قرار داد. جدیدترین سیستم‌عامل مانتین‌ویویی‌ها قرار است هماهنگی بین سخت‌افزار و نرم‌افزار گوشی‌های اندرویدی را به بیشترین حد برساند و کاربران را هنگام خرید گوشی از سمت گوشی آیفون به‌سمت گوشی‌های اندرویدی بکشاند.

یکی از شرکت‌‌هایی که در سالیان اخیر در انتشار به‌روزرسانی‌های اندروید بسیار سریع عمل کرده، سامسونگ است. در سال‌های نه‌چندان دور، حتی پرچم‌دار‌های این شرکت نهایتاً سه نسخه اندروید دریافت می‌کردند؛ اما اکنون همه‌چیز دگرگون شده است و انواع گوشی سامسونگ در بخش پشتیبانی نرم‌افزاری، حرف‌های زیادی برای گفتن دارند.

سامسونگ در مراسم رونمایی سری گلکسی S24 اعلام کرد که گوشی‌های این خانواده تا هفت نسخه‌ی اندروید را دریافت خواهند کرد. از بین بهترین گوشی های بازار فقط سری پیکسل ۸ مشابه جدیدترین کهکشانی‌های سامسونگ عمل می‌کند.

استفاده از گلکسی A72 و گلکسی A52 سامسونگ در دست

با تمام این اوصاف، بی‌شک مدت‌زمان پشتیبانی نرم‌افزاری از گوشی‌ها یک روز به‌پایان خواهد رسید و این دستگاه‌ها به‌تدریج بازنشسته خواهند شد.

لیست گوشی‌های سامسونگ که اندروید ۱۵ را دریافت نمی‌‌کنند

بیشتر گوشی‌های میان‌رده‌ و برخی از گوشی‌های اقتصادی سامسونگ به‌کمک پشتیبانی نرم‌افزاری پنج ساله‌ی خود در فهرست بهترین گوشی های میان رده و بهترین گوشی های اقتصادی قرار گرفته‌اند و به‌احتمال زیاد اندروید ۱۵ را دریافت خواهند کرد.

گوشی‌های میان‌رده و اقتصادی سالیان گذشته‌ی سامسونگ در بهترین حالت نهایتاً سه نسخه‌ی اندروید دریافت می‌کردند و احتمال انتشار اندروید ۱۵ برای آن‌ها بسیار کم است. برخی از پرچم‌دار‌های قدیمی سامسونگ هم رسماً دیگر هیچ آپدیت اندرویدی دریافت نخواهند کرد.

با‌توجه‌به مطالب گفته‌شده، فهرست گوشی‌های سامسونگ که به‌احتمال زیاد اندروید ۱۵ را دریافت نمی‌کنند، مشاهده می‌کنید.

توجه کنید که فهرست بالا فعلاً رسمی نیست و امکان تغییر در آن وجود دارد و ممکن است برخی از گوشی‌های یادشده به اندروید ۱۵ مجهز شوند.

اندروید ۱۵ در اواخر تابستان یا اوایل پاییز ۱۴۰۳ به‌صورت عمومی منتشر خواهد شد و جدیدترین مدل‌های گوشی پیکسل اولین دریافت‌کنندگان آن خواهند بود.

مقاله‌های مرتبط

از ویژگی‌های جدید اندروید ۱۵ می‌توان به بهینه‌سازی اعلان‌ها، افزایش امنیت، بهبود شارژدهی، تمرکز بر پلتفرم سلامتی، بازخورد‌های هپتیکی جدید و نمایش نسبت HDR به SDR اشاره کرد.

[ad_2]

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.