این پروژکتور 4K را بخرید و بازی های ایکس باکس را روی دیوار اجرا کنید! + جدید

0 16

این پروژکتور 4K را بخرید و بازی های ایکس باکس را روی دیوار اجرا کنید! + جدید

LX700 به نسبت تصویر ۱٫۴۵:۱ و کنتراست عالی ۳٬۰۰۰٬۰۰۰:۱ مجهز است. قطر تراشه‌ی DMD این دستگاه ۰٫۶۵ اینچ است و از خروجی HDR و HLG نیز پشتیبانی می‌کند. محصول جدید ویوسونیک از ابزارهای تصحیح کشیدگی‌های تصویر (Keystone Correction) در هر دو راستای افقی و عمودی و زوم اپتیکال حداکثر ۱٫۳۶ برابری بهره می‌برد

LX700 قابلیت نمایش بازی‌های ویدئویی با وضوح 1440p و 1080p را به‌ترتیب با نرخ نوسازی ۱۲۰ و ۲۴۰ هرتز دارد. تنظیمات پیشرفته‌ی پروژکتور LX700 امکان پخش بدون تاخیر محتوا را از کنسول بازی ایکس‌باکس فراهم می‌کند و با بهره‌مندی از HDMI 2.0b/ HDCP 2.2 و USB-A نیز دست کاربر را در انتخاب شیوه‌ی اتصال باز گذاشته است.

محصول جذاب ویوسونیک با وجود بهره‌مندی از یک اسپیکر ۱۵ واتی، به یک پورت HDMI eARC دیگر مجهز است که ازطریق آن می‌تواند به اسپیکر خارجی متصل شود.

پروژکتور LX700-4K ویوسونیک از آذر امسال وارد بازارهای اتحادیه‌ی اروپا و بریتانیا خواهد شد. ویوسونیک قصد دارد این دستگاه را در استرالیا و ایالات متحده نیز به‌ترتیب در آذر و دی ماه سال جاری عرضه کند.

قیمت پروژکتور قدرتمند ویوسونیک ۹۹۷ پوند خواهد بود. ویوسونیک هنوز قیمت این دستگاه را برای بازار آمریکا اعلام نکرده است.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.