این ناتینگ فون 2a است؛ گوشی ارزان بدون نورپردازی گلیف + جدید

0 6

این ناتینگ فون 2a است؛ گوشی ارزان بدون نورپردازی گلیف + جدید

ناتینگ، برند نوپای بریتانیایی، هفته‌‌ی گذشته رسماً تأیید کرد که ناتینگ فون 2a در دست ساخت است؛ اما جزئیات خاصی از این محصول منتشر نکرد. حالا رندری از جدیدترین گوشی ناتینگ فاش شده است.

رندر منتسب‌ به ناتینگ فون ۲ ای که رسمی به‌نظر می‌رسد، طراحی متفاوت و عجیب این گوشی را به‌نمایش می‌گذارد. از قرار معلوم ناتینگ در پی حذف سیستم گلیف (نورپردازی پنل پشتی) در Nothing Phone 2a است.

فون 2a اولین گوشی میان‌رده‌ی ناتینگ است و طبق شایعات، احتمالاً نمی‌تواند وارد فهرست بهترین گوشی های میان رده دنیا شود. باوجود‌این، کارل پی و هم‌تیمی‌هایش برای حضور پررنگ‌ در بازار میان‌رده مصمم هستند؛ چون فروش این دسته از محصولات معمولاً بسیار زیاد است.

رندری که از ناتینگ فون 2a فاش شده، نشان می‌دهد که زبان طراحی این گوشی به‌طور‌کلی مشابه سایر محصولات ناتینگ است و بزرگ‌ترین تفاوت به نبود گلیف برمی‌گردد. در پنل پشتی، شاهد شیشه‌ی شفاف با المان‌های تک‌رنگ هستیم که ظاهر منحصربه‌فردی به گوشی می‌بخشد.

مقاله‌های مرتبط

نورپردازی گلیف یکی از ویژگی‌های ظاهری شاخص‌ در گوشی‌های ناتینگ است و نبود این سیستم در ناتینگ فون 2a بسیار غیرمنتظره محسوب می‌شود. ناتینگ اخیراً کیت توسعه‌ی گلیف را منتشر کرده است تا اپلیکیشن‌های مختلف نهایت استفاده را از سیستم نورپردازی گوشی‌های این شرکت ببرند.

شایعه‌های مربوط‌ به مدل ارزان گوشی ناتینگ چند ماه است که شنیده می‌شوند و حالا انتظار داریم این محصول در کنگره‌ی جهانی موبایل که اوایل اسفند برگزار می‌شود، از راه برسد. فعلاً قیمت گوشی ناتینگ فون 2a را نمی‌دانیم؛ ولی احتمالا قیمت گوشی مذکور به‌اندازه‌ی میان‌رده‌های سامسونگ خواهد بود.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.