این ساعت هوشمند یک میلیونی شبیه اپل واچ است و نمایشگر خمیده دارد + جزئیات کامل

0

[ad_1]

این ساعت هوشمند یک میلیونی شبیه اپل واچ است و نمایشگر خمیده دارد + جزئیات کامل

ساعت هوشمند کالرفیت ماکرو با حسگرهای سلامتی که دارد باعث بهبود سبک زندگی می‌شود؛ این حسگرها ضربان قلب، سطح اکسیژن خون، خواب، استرس و حتی چرخه‌ی قاعدگی بانوان را ردیابی می‌کنند.

ساعت جدید نویز با ۱۱۵ حالت ورزشی و دستیار صوتی می‌تواند انتخاب مناسبی برای ورزشکاران با بودجه‌ی محدود باشد. کاربران همچنین می‌توانند این ساعت را به اپلیکیشن نویزفیت متصل کنند.

کالرفیت ماکرو با یک‌بار شارژ کامل می‌تواند تا هفت روز دوام بیاورد. جدیدترین گجت پوشیدنی نویز از امکاناتی مانند ماشین‌حساب، نمایش اعلان‌ها، کنترل موسیقی و دوربین نیز برخوردار است.

کالرفیت ماکرو در مدل‌های سیلیکونی، چرمی و فلزی روانه‌ی بازار می‌شود. مدل سیلیکونی این ساعت در رنگ‌های طوسی روشن، مشکی و آبی کاربنی، مدل چرمی آن با دو رنگ مشکی و قهوه‌ای و مدل فلزی آن در رنگ‌های مشکی و نقره‌ای عرضه می‌شود.

قیمت ساعت هوشمند کالرفیت ماکرو برای مدل سیلیکونی آن ۱٬۳۹۹ روپیه (۱۷ دلار)، برای مدل چرمی آن ۱٬۴۹۹ روپیه (۱۸ دلار) و برای مدل فلزی آن ۱٬۵۹۹ روپیه (۱۹ دلار) است. فروش این ساعت از تاریخ ۱۹ فوریه (۳۰ بهمن) آغاز می‌شود و درحال‌حاضر برای پیش‌سفارش در فروشگاه آمازون قرار گرفته است.

[ad_2]

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.