این‌ بار هوش مصنوعی، تصاویری از کارخانه تولید عروس دریایی را افشا می‌کند! + جدید

0 108

این‌ بار هوش مصنوعی، تصاویری از کارخانه تولید عروس دریایی را افشا می‌کند! + جدید

از‌ زمانی‌ که هوش مصنوعیِ میدجرنی و سایر هوش مصنوعی‌های مولد تصویر معرفی شدند، مردم به‌طرز دیوانه‌واری ایده‌های ریز‌ودرشت خود را تصویرسازی کردند. ما پرطرفدارترین ایده‌ها مثل سلفی خندان گاندی و چنگیز‌خان، چهره استادان هر رشته‌‌، چهره برندهای معروف و رؤیاپردازی زومیت با هوش مصنوعی را در شاتر برایتان به نمایش گذاشتیم.

وقتی مدتی از استفاده از مولدهای تصویر گذشت،‌ تماشای تصاویر ساخته‌شده با هوش مصنوعی هم از تب‌وتاب اولیه افتاد؛ اما همچنان هرازگاهی ایده‌هایی بکر نمایان می‌شوند که تماشا کردنشان هرکسی را شگفت‌زده‌ می‌‌کند.

یکی از آخرین ایده‌های تصویرسازی‌شده با میدجرنی، کارخانه تولید عروس دریایی است که فرایند تولید عروس دریایی را به تصویر می‌کشد. این تصاویر در سابردیت midjourney که به محتوای تولیدشده با میدجرنی اختصاص دارد، به‌ اشتراک گذاشته شده است. ایده‌پرداز و سازنده این تصاویر از نظرات و ایده‌های سایر کاربران استقبال می‌کند و حتی اگر از او درخواست کنید، ممکن است ورژن ایدئال شما را برایتان تولید و ارسال کند.

به پایین بروید و کارخانه تولید عروس دریایی و کارگرانش را تماشا کنید. امیدواریم این تصاویر برای دقایقی سرگرمتان کند.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.