این اولین مانیتور 4K مینی LED دنیا با ۵۰۸۸ ناحیه نوری است + جدید

0 19

این اولین مانیتور 4K مینی LED دنیا با ۵۰۸۸ ناحیه نوری است + جدید

مانیتور مذکور از پنل ۲۷ اینچی با نرخ نوسازی ۱۶۰ هرتز و وضوح 4K بهره می‌برد که آن را درزمینه‌ی بازی و ویرایش محتوا در جایگاه مطلوبی قرار می‌دهد. به‌علاوه، این پنل با حداکثر روشنایی ۲۲۰۰ نیت همراه با پوشش ۹۹ درصدی طیف رنگی Adobe DCI-P3 همراه است و سازگاری با استاندارد HDR1400 را ارائه می‌کند تا کاربر بهترین تجربه‌ی کیفیت تصویر را داشته باشد.

رد مجیک از طراحی «آینده‌نگرانه» برای مانیتور جدیدش استفاده کرده است؛ چرا‌که تصاویر منتشرشده نشان می‌‌دهند که این نمایشگر از طراحی سه لبه‌‌ی باریک بهره می‌برد و ظاهر کلی یک‌دست و مینیمالی فراهم می‌کند.

همچنین، پشت مانیتور گیمینگ رد مجیک نورپردازی RGB مثلثی‌شکل دارد که بر زیبایی آن افزوده است و در‌واقع، طراحی مانیتور را تکمیل می‌کند. پایه‌ی مانیتور قابلیت چرخش و تنظیم ارتفاع زیادی را در‌اختیار کاربر می‌گذارد. با‌این‌حال، اندازه‌ی بزرگ پایه به فضای زیادی برای قرار‌گرفتن نیاز دارد. این مانیتور به یک پورت USB-C، دو پورت USB-A، دو درگاه HDMI و یک رابط Display Port مجهز شده است.

همچنین، دو اسپیکر داخلی ۵ واتی و پشتیبانی از میکروفون برای آن در نظر گرفته شده است. برای اتصال مانیتور نیز درگاه‌های HDMI 2.1 و Display Port 1.4 و USB Type-C با قابلیت شارژ ۹۰ واتی دستگاه‌های متصل فراهم است. قیمت مانیتور رد مجیک از قیمت مانیتور سامسونگ هم‌رده‌ و ۲۰۰۰ دلاری‌اش، ارزان‌تر خواهد بود.

انتظار می‌رود رد مجیک به‌زودی در کنفرانسی که ۲۳ نوامبر (۲ آذر) برگزار می‌شود، مانیتورهای جدیدش را رسماً رونمایی کند. آن موقع دقیقاً خواهیم دید این مانیتورهای گیمینگ چه قیمتی دارند.

تاکنون استفاده از فناوری مینی LED به‌عنوان نور پس‌زمینه چندان مرسوم نبوده است؛ به‌خصوص که این فناوری در مراحل ابتدایی خود قرار دارد. باوجوداین، ورود رد مجیک قطعاً می‌تواند روند کلی استفاده از این فناوری را بهبود بخشد.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.