«اینستاگرام تردز» به‌زودی برای درهم‌شکستن توییتر از راه می‌رسد + جدید

0 36

«اینستاگرام تردز» به‌زودی برای درهم‌شکستن توییتر از راه می‌رسد + جدید

در توضیحات اپ استور درباره‌ی اینستاگرام تردز آمده است: «با تردز، حرف‌های بیشتری بزنید؛ اپلیکیشن مکالمه‌محور متنی اینستاگرام. تردز جایی است که جوامع گردهم می‌آیند تا درباره‌ی همه‌چیز حرف بزنند، از موضوعاتی که امروز به آن‌ها اهمیت می‌دهید تا چیزهایی که فردا ترند خواهند شد.»

اینستاگرام در ادامه‌ی توضیحات اپ استور می‌گوید: «صرف‌نظر از علاقه‌مندی‌هایتان، می‌توانید آن موضوع را دنبال کنید و مستقیماً به تولیدکننده‌های محبوبتان و سایر افرادی که به همان چیزها علاقه‌مند هستند متصل شوید. همچنین می‌توانید فالوورهایی وفادار برای خود بسازید و ایده‌ها، عقاید و نوآوری‌هایتان را با دنیا در میان بگذارید.»

اسکرین‌شات‌های منتشرشده نشان می‌دهند که می‌توان با بهره‌گیری از نام کاربری اینستاگرام، در تردز لاگین کرد. همچنین حساب‌هایی را که در اینستاگرام فالو کرده‌اید، می‌توانید در اپلیکیشن جدید پیدا کنید. رابط کاربری اینستاگرام تردز عملکرد مشابه توییتر، مستودان و بلواسکای دارد.

این‌که تردز در تاریخ ۱۵ تیر منتشر می‌شود لزوماً بدین معنی نیست که می‌توان در همان تاریخ شروع‌ به انتشار پست کرد. ممکن است متا اپلیکیشن تردز را به‌صورت تدریجی در دسترس کاربران قرار دهد.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.