اینستاگرام با ویژگی Blend به رقیب‌ جدی‌تری برای تیک‌تاک تبدیل می‌شود + جدید

0 17

اینستاگرام با ویژگی Blend به رقیب‌ جدی‌تری برای تیک‌تاک تبدیل می‌شود + جدید

اگر در اینستاگرام دوست خود را به یک Blend دعوت کنید، این پلتفرم فید شخصی‌سازی‌شده از ریلزهایی تولید خواهد کرد که برای هر دو شما جذاب باشند.

به‌نظر می‌رسد Blend تاحدودی شبیه قابلیت مشابهی است که اسپاتیفای در سال ۲۰۲۱ روی پلتفرم خود ارائه داد؛‌ قابلیتی که به دو نفر اجازه می‌دهد آهنگ‌های موردعلاقه‌ی خود را در قالب فهرست پخش مشترک، ترکیب کنند.

اسکرین‌شات فاش‌شده از قابلیت Blend اینستاگرام نشان ‌می‌دهد محتوای پیشنهادی این ابزار بین شما و دوست‌تان خصوصی خواهد بود و می‌توان در هر زمان آن را ترک کرد.

ویژگی ‌Blend اینستاگرام با هدف کمک به کشف ریلزهای جدید به‌صورت اشتراکی طراحی شده است و درنتیجه می‌توان این قابلیت را راهکاری برای افزایش تعامل و زمان تماشای ریلزها درنظر گرفت.

از آنجا که کاربران ریلزهای موردعلاقه‌ی خود را ازطریق دایرکت برای دیگران ارسال می‌کنند، اینستاگرام اکنون از آن اطلاعات برای پیشنهاد و نمایش فعال ریلزهای دیگری که احتمالاً هر دو کاربر از آن‌ها لذت خواهند برد، استفاده می‌کند.

قابلیت Blend در مراحل اولیه‌ی توسعه قرار دارد و هنوز مشخص نیست اینستاگرام دقیقاً چه زمانی آن را دردسترس عموم قرار خواهد داد.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.