اپل با «مجیک کیبورد جدید» آیپد پرو را به لپ‌تاپی تمام‌عیار تبدیل می‌کند + جزئیات کامل

0 17

اپل با «مجیک کیبورد جدید» آیپد پرو را به لپ‌تاپی تمام‌عیار تبدیل می‌کند + جزئیات کامل

هرچند این تحلیلگر نام‌آشنا از جزئیات طراحی مجیک کیبورد جدید حرفی به میان نیاورد؛ اما گفته شده که به لطف استفاده از فریم آلومینیومی، تا حد بسیار زیادی محکم‌تر خواهد بود. معلوم نیست که استفاده از متریال باکیفیت‌تر، بهانه‌ای برای افزایش قیمت این وسیه‌ی جانبی گران به دست اپل می‌دهد یا نه.

پیش‌تر شایعه شده بود که قیمت تبلت اپل آیپد پرو‌ مجهز به صفحه‌نمایش OLED، حدود ۱۸۰۰ دلار خواهد بود؛ پس از دست‌به‌دست هم دادن این مقدار بالا با قیمت مجیک کیبورد جدید، بعید نیست خریداران این دو مجبور به پرداخت هزینه‌ای بیشتر از قیمت مک بوک پرو M3 بشوند. البته تا زمان اظهار نظر خود اپل، این اطلاعات جز گمانه‌زنی نیستند.

غول آمریکایی صنعت فناوری در کنار مدل‌های جدید تبلت اپل از نسل سوم اپل پنسل نیز رونمایی خواهد کرد؛ انتظار می‌رود این نسخه همچون اپل پنسل مقرون‌به‌صرفه‌ای که ماه گذشته معرفی شد، به USB-C مجهز شود. هنوز از طراحی نهایی آن و هم‌چنین قابلیت‌های جدید احتمالی اپل پنسل نسل سوم خبری در دست نیست.

آیپد پرو‌های OLED و مجیک کیبورد بازطراحی شده و اپل پنسل ۳ در مارس ۲۰۲۴ (اسفند ۱۴۰۲ و فروردین ۱۴۰۳) عرضه خواهند شد. در ادامه‌ی گزارش بلومبرگ، به برنامه‌های اپل درباره‌ی عرضه‌ی آیپد مینی ۶ و آیپد ۱۱ در نیمه‌ی دوم ۲۰۲۴ و هم‌چنین نسخه‌‌هایی پایین‌‌رده و میان‌رده از ایرپاد‌ مجهز به USB-C اشاره شده است.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.