اپل با آیفون SE 4 طراحی آیفون ۷ را بازنشسته می‌کند + جدید

0 61

اپل با آیفون SE 4 طراحی آیفون ۷ را بازنشسته می‌کند + جدید

دررابطه با طراحی پشت گوشی آیفون 4 SE باید گفت که همچنان یک دوربین به‌همراه فلش با چیدمانی شبیه‌به نسل سوم آیفون SE، آیفون SE 2022، در پشت این گوشی جا می‌گیرد. البته هنوز نمی‌توان با اطمینان از طراحی دقیق دوربین نوشت. اپل حداقل پنج طرح مختلف برای برآمدگی دوربین ایجاد کرده است که تفاوت‌های جزئی بین آن‌ها وجود دارد.

به طور کلی طراحی دوربین آیفون را می‌توان به دو دسته‌ی عمده تقسیم کرد:

  • دوربین و فلش در یک برآمدگی مستطیلی قرار گرفته‌اند.
  • فقط دوربین در برآمدگی قرار دارد و فلش روی سطح قاب پشتی تعبیه می‌شود.

اطلاعات غیررسمی اولیه حاکی از آن است که آیفون SE 4 احتمالاً به دوربین ۴۸ مگاپیکسلی مجهز می‌شود که ارتقای قابل ملاحظه‌ای نسبت‌به مدل قبلی خواهد بود. علاوه‌براین، مدل بعدی گوشی اقتصادی اپل پنل OLED جدیدی خواهد داشت که آن را از آیفون ۱۴ به‌ارث می‌برد.

با توجه به تغییر در طراحی و استفاده از پنل جدید نمایشگر، گفته می‌شود دیگر خبری از دکمه Home دارای Touch ID نخواهد بود و به‌جای آن Face ID به‌کار گرفته می‌شود تا فرایند احراز هویت را برعهده بگیرد. تا این لحظه، ارجاعات زیادی به اسم رمزی Pearl شده که نشان‌دهنده استفاده از Face ID و سخت‌افزار مرتبط با آن در نسل جدید SE است.

چندسالی می‌شود که اپل درحال کار روی تولید مودم 5G خود با اسم رمزی Sinope است تا در آیفون به‌کار گرفته شود. عده‌ای معتقدند که این شرکت بنا دارد سخت‌افزار جدیدش را پیش‌از نصب در دستگاه‌های پرچم‌دار و بالارده، در سری گوشی‌های اقتصادی SE آزمایش کند. اطلاعات به‌دست‌ آمده فعلی می‌گویند که مودم جدید روی آیفون SE 4 و یک دستگاه دیگر مشتق‌شده از آیفون ۱۵ پرو مکس با نام D84S درحال تست است.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.