اپل: آیفون ۱۵ پرو بهترین کنسول بازی دنیا است + جزئیات کامل

0 16

اپل: آیفون ۱۵ پرو بهترین کنسول بازی دنیا است + جزئیات کامل

مدیران اپل می‌گویند انتشار بازی‌ برای مک و آیفون و آیپد به تلاش توسعه‌دهندگان ارتباط دارد و در گذر زمان بازی‌های بیشتری در دسترس قرار خواهند گرفت. به گفته‌ی آن‌ها، آیفون همان نسخه‌ی مک بازی Resident Evil Village را اجرا می‌کند: «کپ‌کام سال گذشته این بازی را برای مک منتشر کرد و امسال آن را به آیفون آورد. یکی از چیزهایی که انجام این کار را ممکن کرد، شباهت معماری پردازنده‌ی مک و آیفون و آیپد است. آن بازی با همان کیفیت و با همان سیستم رندر که در کامپیوترها و کنسول‌ها دیده‌ایم روی آیفون اجرا می‌شود.»

تیم میلت در پاسخ به سؤال خبرنگار IGN درباره‌ی رقبای گیمینگ آیفون در بازار کنسول گفت: «به‌نظرم ما روی توسعه‌دهندگان و بازی‌ها متمرکز شده‌ایم و کمتر به‌دنبال رقابت با کنسول‌ها هستیم.»

کایان درنس، قائم‌مقام بازاریابی جهانی آیفون، سخنان میلت را تکمیل کرد: «با آیفون ۱۵ پرو، همه‌ی چیزهایی که دوست دارید و به آن‌ها وابسته هستید را یک‌جا در دستگاهی دارید که داخل جیب قرار می‌گیرد و می‌توانید آن را با خود حمل کنید؛ دستگاه اصلی، دستگاه عکس‌برداری، دستگاه ثبت خاطره‌ها و حالا یک کنسول بازی قدرتمند.»

جرمی سندمل در انتهای مصاحبه گفت: «می‌گویند بهترین کنسول بازی، آن کنسولی است که با خودتان حمل می‌کنید. این دستگاه [آیفون ۱۵ پرو] می‌تواند بهترین کنسول بازی باشد.»

برای سنجش توانایی‌های آیفون ۱۵ پرو در حوزه‌ی گیمینگ، باید منتظر بمانیم تا این گوشی به دست کارشناسان زومیت برسد. اپل در حالی آیفون ۱۵ پرو را رقیبی برای کنسول‌ها می‌داند که محصولاتی مثل پلی استیشن ۵ به محبوبیت قابل‌توجهی دست پیدا کرده‌اند و بازی‌های پرتعدادی دارند. به‌علاوه قیمت کنسول بازی بسیار کمتر از قیمت گوشی‌های پرچمدار جدید اپل است.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.