اولین مصاحبه تیم کوک درباره ویژن پرو؛ مدیرعامل اپل ۸ سال قبل با هدست کار کرده بود + جدید

0 6

اولین مصاحبه تیم کوک درباره ویژن پرو؛ مدیرعامل اپل ۸ سال قبل با هدست کار کرده بود + جدید

کوک می‌گوید که در آن زمان نمی‌دانست چقدر طول می‌کشد تا مهندسان اپل نمونه‌ی اولیه‌ی عظیم را به یک دستگاه پوشیدنی تبدیل کنند؛ اما می‌دانست که این اتفاق سرانجام رخ خواهد داد.

گرگ جوسویاک، مدیر بازاریابی اپل، می‌گوید افرادی که برای اولین‌بار هدست واقعیت مجازی اپل را امتحان می‌کنند، برای مدتی مات و مبهوت می‌مانند.

جوسویاک می‌گوید: «یکی از رایج‌ترین واکنش‌هایی که ما عاشق آن هستیم، زمانی است که مردم می‌گویند صبر کن، من به زمان نیاز دارم تا آنچه را که اتفاق افتاده پردازش کنم. این عالی نیست؟ هر چندوقت یک‌ بار مردم با محصولی مانند این مواجه می‌شوند که زبان آن‌ها را بند بیاورد؟»

کوک در مصاحبه‌ی جدید به قابلیت‌های ویژن پرو اشاره کرد؛ از جمله این که شما می‌توانید دراز بکشید و فیلم تماشا کنید؛ بدون آن که مجبور باشید در یک زاویه‌ی خاص برای تماشای تلویزیون بنشینید. اگر بخواهید می‌توانید روی کاناپه دراز بکشید و نمایشگر را روی سقف بگذارید.

مقاله‌های مرتبط

تیم کوک گفت: «کاری که ما انجام می‌دهیم این است که درمورد چیزی هیجان‌زده می‌شویم، سپس شروع به کشیدن طناب می‌کنیم و می‌بینیم که ما را به کجا می‌برد. ما نقشه‌ی راه و دیدگاه‌های خاصی داریم؛ اما بسیاری از مسیر نیز حاصل تحقیق و کشف است. گاهی اوقات نقطه‌ها به هم متصل می‌شوند و شما را به جایی می‌برند که انتظارش را نداشتید.»

قیمت هدست واقعیت مجازی ویژن پرو ۳٬۵۰۰ دلار است و این محصول از ۲ فوریه (۱۳ بهمن) به‌طور رسمی در فروشگاه‌های منتخب عرضه خواهد شد.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.