انواع قرص ماشین ظرفشویی با کیفیت بالا + جدید

0 112

انواع قرص ماشین ظرفشویی با کیفیت بالا + جدید

شرکت Fairy از قدیمی‌ترین‌های دنیای قرص‌های ظرفشویی است. قرص ماشین ظرفشویی فیری شامل انواع و مدل‌های مختلفی می‌شود. با این قرص دیگر نگران دستگاه خود نباشید. هم آلودگی و چربی‌ها را از ظرف‌ها پاک می‌کند و هم خاصیت ضد رسوب دارد.

این برند آمریکایی انواع مختلفی از قرص را تولید کرده است که می‌توان گفت در میان آن‌ها، پلاتینوم بهتر از بقیه است. شویندگی قوی آن باعث تمیزی بی نظیر ظروف می‌شود. در هر بار شستشو فیلتر دستگاه را نیز جرمگیری می‌کند. پس هم ظروفی تمیز خواهید داشت و هم ماشین ظرفشویی تمیز و خوشبو.

هر یک از محصولات فیری و دیگر برندها در ابعاد و حجم‌های مختلفی تولید می‌شوند. پس نگران این مسئله نیز نباشید، می‌توانید حجم مورد نیاز خود را از میان محصولات موجود در فروشگاه ما پیدا کنید.

شرکت finish از برندهای شناخته شده است که محصولات خود را به بیش از 40 کشور دنیا عرضه می‌کند. قرص ماشین ظرفشویی فینیش محصول کشور ترکیه است و قابلیت‌های زیادی را به کاربران ارائه می‌دهند. قرص‌های این شرکت در سه دسته همه کاره، معمولی و کوانتوم عرضه می‌شوند که هر یک ویژگی خاصی را به همراه می‌آورند. کوانتوم از بهترین‌های این برند است که درخشندگی منحصر به فردی را به همراه می‌آورد. علاوه بر تمیزی ظروف و مبارزه با لکه‌های سخت، از ایجاد رسوب در ماشین ظرفشویی جلوگیری می‌کند. یکی دیگر از ویژگی‌های جالب این محصول، پاک کردن لکه‌های قهوه و چای است. اگر می‌خواهید لیوان‌هایی تمیز و درخشان داشته باشید، فینیش را امتحان کنید.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.