انتخابات اتاق بازرگانی بر بستر پلتفرم بلاک‌چینی شرکت ققنوس انجام شد + جدید

0 38

انتخابات اتاق بازرگانی بر بستر پلتفرم بلاک‌چینی شرکت ققنوس انجام شد + جدید

در این دوره از انتخابات که روزهای پنج‌شنبه و جمعه ۲۵ و ۲۶ خرداد ۱۴۰۲ برگزار شد، انتخاب ترکیب جدید هیات‌رییسه اتاق بازرگانی استان تهران بر بستر فناوری بلاک‌چین و به میزبانی سامانه آرامش شرکت ققنوس، با مشارکت ۸۴ درصدی رای‌دهندگان همراه بود.

انتخابات اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور، اسفندماه سال گذشته برگزار شد و پس از تأیید اسامی منتخبان بخش خصوصی، نهادهای دولتی نیز اواخر اردیبهشت‌ماه، ۲۰ نماینده خود را در اتاق بازرگانی تهران معرفی کردند.

اتاق بازرگانی استان تهران در دهمین دوره برگزاری و هم‌زمان با تغییراتی در آیین‌نامه برگزاری انتخابات اتاق ایران، برای نخستین‌بار هیات‌رییسه خود را از طریق سامانه رای‌گیری آنلاین و بر بستر فناوری بلاک‌چین انتخاب کرد.

شرکت یکتا ققنوس پارس، با مأموریت توسعه کاربردهای فناوری دفتر کل توزیع‌شده و ارائه خدمات جدید بر بستر شبکه ققنوس، به‌عنوان اولین و بزرگ‌ترین زیرساخت دفتر کل توزیع‌شده (DLT) در ایران، اقدام به طراحی و توسعه سامانه انتخابات بلاک‌چینی امن بر بستر دفتر کل توزیع‌شده ققنوس کرده است.

سامانه انتخابات آنلاین آرامش تاکنون بیش از ۲۰۰ انتخابات در سطح استانی و کشوری را برگزار کرده است.

کانون کارشناسان رسمی دادگستری، سازمان نظام مهندسی ساختمان، کانون بازنشستگان شهرداری، سازمان نظام کاردانی، سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، جامعه سردفتران و دفتریاران، همچنین سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی، از جمله نهادهایی هستند که انتخابات ادواری خود را از طریق سامانه بلاک‌چینی آرامش برگزار کرده‌اند.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.