افشای تصاویر محصولات سامسونگ پیش از گلکسی آنپکد همچنان ادامه دارد + جزئیات کامل

0 85

افشای تصاویر محصولات سامسونگ پیش از گلکسی آنپکد همچنان ادامه دارد + جزئیات کامل

تصاویر افشاشده از طرف منابع مختلفی منتشر شده‌اند که یکی از آن‌ها، افشاگری معروف به نام ایوان بلس (EvanBlass) است. این تصاویر که در توییتر منتشر شده‌اند، به ما دید تقریبا کاملی از محصولات مختلفی که در این رویداد معرفی خواهند شد، می‌دهند.

در یکی از این تصاویر فاش‌شده می‌توانیم تصویر چند دستگاه سامسونگ از جمله گلکسی زد فلیپ ۵، گلکسی واچ ۶ با بند نعنایی و گلکسی  tab S9 Ultra به همراه قلم Spen در کنار گلکسی بادز سفید رنگ را که به احتمال زیاد نسل سوم از این ایرباد خواهد بود، ببینیم. در تصویری که پیش‌تر از سری گلکسی tab S9 فاش شده بود، به وضوح قابل‌تشخیص بود که شاهد مقاومت این دستگاه‌ها در برابر پاشش آب خواهیم بود.

در این تصاویر همچنین می‌توان صفحه نمایش خارجی بزرگ‌تر گلکسی زد فلیپ ۵ را نسب به گلکسی زد فلیپ ۴ دید که شایعات پیشین را مبنی بر افزایش اندازه‌ی نمایشگر خارجی، تأیید می‌کند. بر اساس شایعات گلکسی Z Flip 5 با صفحه نمایش خارجی ۳٫۴ اینچی عرضه خواهد شد که نسبت به صفحه نمایش ۱٫۹ اینچی نسل گذشته بهبود قابل توجهی داشته است. علاوه بر صفحه نمایش جدید همچنین انتظار می‌رود که سامسونگ در این گوشی از طراحی جدیدی برای لولای این گوشی استفاده کند که منجر به کاهش فرورفتگی وسط نمایشگر شود.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.