ارسال پیامک با ماهواره به اندروید ۱۵ می‌آید + جزئیات کامل

0

[ad_1]

ارسال پیامک با ماهواره به اندروید ۱۵ می‌آید + جزئیات کامل

تی‌موبایل پیش‌ از این با اسپیس‌ایکس همکاری کرده بود تا اتصال نقاط کور شبکه را با استفاده از ماهواره بهبود بخشد. اسپیس‌ایکس ماهواره‌های Direct to Call خود را نیز پرتاب کرده است که از تمام گوشی‌های LTE می‌تواند پشتیبانی کند. احتمالاً قابلیت پیام‌رسانی ماهواره‌ای گوگل از این فناوری بهره خواهد برد.

ویژگی جدید هم برای ارتباطات روزمره و هم برای مواقع اضطراری کاربرد خواهد داشت. با‌این‌حال به‌گفته‌ی گوگل، ممکن است گاهی تحویل پیام با تأخیر مواجه شود و پوشش محدودی در برخی مناطق وجود داشته باشد. شرایط آب‌وهوا و موانع فیزیکی نیز می‌توانند بر کیفیت سیگنال اثر بگذارند.

افزون‌براین، گوگل در حال راه‌اندازی Satellite SOS است که احتمالاً با همکاری شرکت گارمین انجام خواهد شد. این ویژگی صرفاً برای استفاده در شرایط اضطراری طراحی شده است و علاوه‌بر آن می‌تواند از پیام‌رسانی متنی نیز پشتیبانی کند.

هنوز جزئیات ویژگی‌های ماهواره‌ای در اندروید ۱۵ رسماً تأیید نشده‌؛ اما گوگل قطعاً در تلاش است تا اتصال به ماهواره را برای گوشی‌های اندرویدی فراهم کند.

ارتباط ماهواره‌ای می‌تواند کیفیت پیام‌رسانی را به‌شدت برای کاربران بهبود بخشد؛ به‌ویژه برای کسانی که اغلب در مناطق با آنتن‌دهی ضعیف قرار دارند.

[ad_2]

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.