ارسال عکس یک بار مصرف در دایرکت اینستاگرام + جدید

0 73

ارسال عکس یک بار مصرف در دایرکت اینستاگرام + جدید

در سال‌های گذشته، محبوبیت اینستاگرام به‌طورپیوسته افزایش یافته است. درحال‌حاضر، این اپلیکیشن بیش‌ از ۱٫۴ میلیارد کاربر فعال دارد. دلایل متعددی برای محبوبیت اینستاگرام وجود دارد؛ اما دلیل اصلی‌اش این است که تعامل و ارتباط و اشتراک‌گذاری عکس‌ها با دوستان و خانواده را آسان‌تر می‌کند.

دلیل دیگر محبوبیت این شبکه‌ی اجتماعی ویژگی‌های متعددی مانند گذاشتن ریلز در اینستاگرام و حریم خصوصی آن است که کاربران می‌توانند از آن‌ها برای حفاظت از اطلاعاتشان استفاده کنند. یکی از این ویژگی‌ها، ارسال عکس یک‌بارمصرف است.

حال این سؤال مطرح می‌شود که چگونه می‌توان عکس یک‌بار‌مصرف را ارسال کرد؟ اگر می‌خواهید نحوه‌ی ارسال عکس‌ها و ویدئوهای یک‌بارمصرف در دایرکت اینستاگرام را بدانید، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

چرا عکس‌های یک‌بارمصرف را در اینستاگرام ارسال کنیم؟

تقاضا برای ارتباطی ساده و مؤثر به برنامه‌های رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام منتقل شده است. امروزه، افراد برای بسیاری از کارهایشان به اینستاگرام متکی هستند؛ از خرید و ارتباط با دوستان گرفته تا راه‌اندازی کسب‌وکار و اشتراک‌گذاری و یادگیری موضوعات مختلف.

اگرچه اینستاگرام انجام فعالیت‌های مختلف را آسان‌تر کرده است، کاربران هنوز نگرانی‌هایی درباره‌ی حریم خصوصی داده‌های خود دارند. این موضوع باعث شده است تا اینستاگرام ویژگی‌هایی مانند ارسال عکس‌های یک‌بارمصرف را بیفزاید تا به شما در اشتراک‌گذاری امن تصاویر کمک کند.

در این قابلیت، اگر گیرنده بار اول عکس یک‌بارمصرف ارسال‌شده را مشاهده کند، دیگر نمی‌تواند آن را ببیند. به‌عبارت‌دیگر، زمانی‌که می‌خواهید تصویری را به‌اشتراک بگذارید؛ اما نمی خواهید گیرنده آن را نگه دارد، عکس یک‌بارمصرف را می‌توانید ارسال کنید. با این کار تا حدودی از سوءاستفاده جلوگیری می‌شود.

یکی از معایب ارسال عکس یک‌بارمصرف این است که گیرنده شاید تصویر را به‌دلیل زمان کوتاه به‌طور‌کامل مشاهده نکند. برای اینکه به گیرنده اجازه دهید باردیگر عکس را ببیند، هنگام ارسال عکس گزینه «Allow Replay» را فعال کنید؛ البته توجه کنید که در این حالت گیرنده می‌تواند از عکس اسکرین‌شایت بگیرد.

درادامه، مراحل دقیق ارسال عکس یک‌بارمصرف در اینستاگرام را شرح می‌دهیم.

راهنمای گام‌به‌گام ارسال عکس‌های یک‌بارمصرف در اینستاگرام

  • اپلیکیشن اینستاگرام را روی دستگاه موبایل خود باز کنید.
  • روی آیکون پیام‌ها (Messages) در گوشه‌ی بالا سمت راست ضربه بزنید.
  • چت با شخصی که می‌خواهید عکس یک‌بارمصرف برایش بفرستید، باز کنید.
  • روی آیکون دوربین در گوشه‌ی پایین سمت چپ ضربه بزنید.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.