ارزش اتریوم تا پایان ۲۰۲۶ می‌تواند پنج برابر شود + جدید

0 57

ارزش اتریوم تا پایان ۲۰۲۶ می‌تواند پنج برابر شود + جدید

طبق تخمین‌های جدید StanChart، ارزش اتریوم به‌عنوان دومین رمزارز بزرگ جهان می‌تواند تا پایان سال ۲۰۲۶ بیش‌از ۵ برابر افزایش یابد.

امکان دارد ارزش هر واحد توکن اتر (ETH) در دو سال آینده به ۸,۰۰۰ دلار برسد؛ زیرا بلاک چین این پروژه به‌عنوان چهارچوبی برای اجرای قرارداد هوشمند و بازی‌ و توکن‌سازی استفاده می‌شود. قیمت هر واحد اتریوم در لحظه‌ی نگارش این مقاله ۱,۵۷۵ دلار است.

ارزیابی ارزش رمزارزها بسیار دشوار است؛ زیرا توکن‌هایی مثل اتر یا بیت کوین که با دارایی‌های سنتی پشتیبانی نمی‌شوند، فاقد معیارهای کاربردی برای قیمت‌گذاری سهام یا اوراق قرضه هستند. به‌طور‌کلی، قیمت توکن‌های کریپتو با احساسات سرمایه‌گذاران هدایت می‌شود.

کندریک، سرپرستی تحقیقات دارایی‌های دیجیتال در StanChart، اعلام کرد:

StanChart برای پیش‌بینی قیمت اتریوم، جریان‌های درآمدی آینده را در نظر می‌گیرد که هنوز ظهور نکرده‌اند؛ البته کاربردهای توکن مذکور را در دنیای واقعی، بازی و… نیز مذنظر قرار داده است. کندریک به رویترز اعلام کرد که منظور آن‌ها از تخمین بلندمدت قیمت اتریوم، حدوداً سال ۲۰۴۰ است.

گفته می‌شود قیمت اتریوم در سال جاری حدود ۳۰ درصد افزایش می‌یابد. این در حالی است که رمزارز مذکور درحال‌حاضر با قیمتی حدوداً ۷۰ درصد کمتر از سقفش در نوامبر ۲۰۲۱، یعنی ۴,۸۶۹ دلار، معامله می‌شود.

StanChart در ماه جولای نیز اعلام کرد که ارزش بیت کوین در سال جاری به ۵۰ هزار دلار و تا پایان سال ۲۰۲۴ به ۱۲۰ هراز دلار افزایش می‌یابد. پادشاه رمزارزها در لحظه‌ی نوشتن این مقاله با قیمت ۲۷,۲۱۶ دلار خریدوفروش می‌شود.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.