ادعای خریداران ویژن پرو: شیشه هدست خودبه‌خود ترک برمی‌دارد + جدید

0

[ad_1]

ادعای خریداران ویژن پرو: شیشه هدست خودبه‌خود ترک برمی‌دارد + جدید

عده‌ای دلیل ترک خوردن شیشه‌ی ویژن پرو را سفت کردن بیش‌ از اندازه‌ی بند آن و در نتیجه، خم شدن قاب و وارد شدن فشار روی شیشه‌ی محافظ می‌دانند؛ عده‌‌ای دیگر حدس می‌زنند که گرمای بیش‌ازحد ناشی از فرایندی نرم‌افزاری در این هدست، باعث انبساط شیشه و در نهایت ترک خوردنش در ضعیف‌ترین نقطه می‌شود.

از آنجایی که باتری ویژن پرو درون خود هدست نیست، علت هرگونه گرم شدن را باید در قطعات داخل دستگاه جست‌وجو کرد؛ از طرف دیگر، اپل خاطر نشان می‌کند که حتی هنگام استفاده نکردن از ویژن پرو، این هدست در پس‌زمینه برای کارهایی چون همگام‌سازی داده‌ها فعال می‌ماند و درنهایت پس از ۲۴ ساعت بلااستفاده‌ماندن، خاموش می‌شود.

هزینه‌ی تعمیر شیشه‌ی محافظ ویژن پرو تحت پوشش سرویس Apple Care حداقل ۳۰۰ دلار و بدون آن ۸۰۰ دلار است؛ برخی از کاربران هدست‌های دچار مشکل شکستگی خود‌به‌خودی شیشه‌ی محافظ گفته‌اند که پس از تماس با پشتیبانی، شرکت سازنده‌ی گوشی آیفون برای تعمیر ویژن پرو از آن‌ها هزینه‌ی کامل آن را طلب کرده است؛ چراکه این مشکل هنوز به‌عنوان یک ایراد در خط تولید شناخته نمی‌شود.

اپل به طور معمول برنامه‌های تعمیر ویژه‌ای را برای رفع نقص‌های سخت‌افزاری شناخته‌شده اجرا می‌کند؛ اما تا زمانی که گزارش‌های بیشتری از شکستگی مشابه در هدست این شرکت منتشر نشوند، بعید است سازنده‌ی مک بوک تحقیقات داخلی در این مورد آغاز کند.

[ad_2]

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.