ادامه مشکلات آیفون و iOS 17؛ این‌بار نوبت اتصال وای‌ فای است + جزئیات کامل

0 57

ادامه مشکلات آیفون و iOS 17؛ این‌بار نوبت اتصال وای‌ فای است + جزئیات کامل

اپل به‌روزرسانی iOS 17.0.3 را برای رفع مشکلی که باعث شده بود برخی برنامه‌ها مثل اینستاگرام باعث داغ‌شدن بیش‌ازحد آیفون شوند، منتشر کرد. اکنون مشکل جدیدی در سیستم‌عامل موبایلی اپل شناسایی شده که طبق اعلام 9to5mac دارندگان آیفون که iOS 17 را نصب کرده‌اند و به‌خصوص کاربران سری آیفون ۱۵، هنگام کار با وای‌فای با مشکلاتی مواجه می‌شوند. دربرخی شرایط محتوا ازطریق وای‌فای بارگیری نمی‌شود و در سناریوهای دیگر سرعت به‌شدت کاهش می‌یابد.

برخی کاربران گزارش داده‌اند مشکلات وای‌فای در iOS 17 پس‌از چند دقیقه برطرف می شود درحالی‌که عده‌ی دیگری خاموش کردن وای‌فای و سپس فعال‌کردن مجدد آن را برای رفع مشکل پیشنهاد می‌دهند. این مشکل فقط به گوشی آیفون محدود می‌شود زیرا سایر افرادی که از گوشی‌های اندروید روی همان اپراتور و در همان منطقه‌ی خاص استفاده می‌کنند چنین موردی را تجربه نکرده‌اند.

یکی از اعضای انجمن اپل می‌گوید با استفاده از آیفون ۱۵ پرو مکس در خانه‌ی خود هنگام اتصال به وای‌فای با مشکل مشابهی مواجه شده است. او اعلام کرده وای‌فای هر ۴۵ ثانیه یک‌بار قطع می‌شود و هیچ‌کدام از دستگاه‌های دیگری که به وای‌فای خانگی‌اش متصل هستند چنین مشکلی ندارند.

کاربر انجمن اپل که با Toronto4112 شناخته می‌شود در بخش دیگری از توضیحاتش گفت:

کاربران دیگری هم در انجمن اپل به مشکل اتصال وای‌فای در iOS 17 اشاره کرده‌اند اما اپل هنوز در این زمینه توضیحی نداده است. چند روز قبل نیز تعدادی از دارندگان آیفون ۱۵ به‌دلیل صدای خش‌خش اسپیکر گوشی خود گزارش‌هایی مطرح کردند. اکنون باید مشکلات سریالی آیفون‌های جدید اپل به‌ کجا ختم خواهد شد و اپل چه برنامه‌ای برای برطرف کردن آن‌ها دارد.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.