ابزار مارکت مرجعی معتبر برای خرید انواع ابزار و یراق آلات صنعتی + جدید

0 88

ابزار مارکت مرجعی معتبر برای خرید انواع ابزار و یراق آلات صنعتی + جدید

ابزار مارکت تنها یک فروشگاه ابزار نیست!

برخلاف بسیاری از سایت های فروش ابزار، امروزه مجموعه ابزار مارکت دیگر صرفا تنها یک فروشگاه آنلاین ابزار و یراق نیست.

متاسفانه موضوع آموزش در حوزه ابزارآلات همواره یک بخش کمرنگ و ناقص برای علاقمندان بوده است. در همین راستا، گروه ابزار مارکت با رشد بخش وبلاگ و انتشار منظم مقاله‌ها و دانستنی‌های روز ابزار، در جهت بهبود آموزش ابزار تلاش می‌کند. در قسمت «آموزه های ابزار» این وبسایت، مجموعه کاملی از متفاوت ترین مقالات با نکات جذاب و خاص فنی از همه ابزارها ارائه شده که ممکن است در سایر نقاط دیگر بازار و دنیای ابزار به متقاضی و خریدار آموزش داده نشود.

وجود دپارتمان های جداگانه توزیع ابزار در تیم ابزار مارکت مثل دپارتمان فروش به کاربران خانگی، دپارتمان فروش به شرکت ها و دپارتمان فروش همکاری، با فعالیت های کاملا مستقل از هم، بهترین پیشنهادات و مجموعه محصولات را طبق سفارش و نیاز هر قشر به آنها ارائه می‌دهند. سابقه درخشان ارتباط این مجموعه با برندهای ایرانی و خارجی باعث شده تا ابزار مارکت، امروز یکی از فروشندگان اصلی ابزار و یراق به شرکت‌های معتبر صنعتی باشد. صنایع پتروشیمی و نفت، صنایع خودرو سازی و ساخت لوازم یدکی، صنایع الکتریکی، راه سازی، پروژه های آزمایشگاهی و ابزار دقیق و… اکنون ارتباط عمیق و حرفه ای با مجموعه ابزار مارکت دارند.

دپارتمان فروش همکاری و شبکه داخلی بین همکاران ابزار فروش ابزار مارکت در سطح کشور نیز هم اکنون بیش از ۴۵۰۰ عضو دارد. ضمن اینکه پیشرفت ها در این حوزه باعث شده تا ابزار مارکت تنها نماینده رسمی چند برند خارجی و کلاس جهانی سازنده ابزار مثل بوش، ماکیتا، متابو و اینسایز در ایران باشد.

در کنار این موارد، ابزار مارکت در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام، لینکدین و … هم حضور فعالی دارد و با ارتباط مستقیم روزانه با مخاطبان در هر گروه سنی و قشر نوجوان و جوان، در پی شناخت سریع و رفع نیازهای آنان بر می‌آید.

تاریخچه شکل گیری ابزارمارکت

شرکت ابزار مارکت کار خود را با یک فروشگاه و ایده ساده در بازار ابزار در سال ۱۳۸۸ شروع کرد. در همان سال‌ها اولین نسخه از سایت ابزار خود را تنها برای معرفی و نمایش محصولات و اخذ سفارش تلفنی ارائه کرد. به مرور تیم مدیریتی و کاری مجموعه گسترده‌تر شد و ترکیبی از افراد مجرب و متخصص در کنار گروه جوان و تازه نفس دست به دست هم دادند. با شکل گیری ارتباط های داخلی و خارجی با فروشندگان بازار، واردکنندگان، تولید کنندگان و شرکت های شاخص سازنده ابزار، شرکت ابزار مارکت شکلی حرفه‌ای گرفت.

در سال ۱۳۹۵ اولین نسخه به‌روز شده سایت با قابلیت خرید آنلاین و ثبت سفارش در سبد خرید، طراحی و در دسترس عموم قرار گرفت. به تدریج و به دلیل انگیزه در پیشرفت و علاقمندی به دنیای ابزار و بیشتر شدن مراجعه کنندگان و مخاطبان سایت، دقت و وسعت کار بیشتر شد. از این مرحله به بعد، تیم فنی و پشتیبانی ابزار مارکت با کمک تیم مدیریتی هر ساله سعی کرده‌اند بهترین کیفیت را در کمترین زمان ارائه دهند.

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.