آپدیت بزرگ گوگل کروم؛ حالا می‌توانید با هوش مصنوعی متن بنویسید + جدید

0

[ad_1]

آپدیت بزرگ گوگل کروم؛ حالا می‌توانید با هوش مصنوعی متن بنویسید + جدید

در مثالی دیگر از ابزار هوش مصنوعی کروم برای نوشتن درخواست بازگردانی کلاه ایمنی معیوب دوچرخه استفاده شد تا به فروشنده اطلاع دهد کلاه مذکور ترک خورده که در گارانتی آن ذکر نشده است.

اگر اولین پیشنهاد ابزار هوش مصنوعی کروم مناسب سناریوی شما نبود می‌توانید لحن و طول پیام را تغییر دهید. پس‌از اتمام کار باید روی دکمه‌ی Replace کلیک کنید تا با توجه به درخواست شما پیشنهادش را تغییر دهد.

بر اساس بیانیه‌ی مطبوعاتی گوگل، برای فعال‌سازی ابزار آزمایشی هوش مصنوعی کروم باید در منوی این مروگر صفحه‌ی Experimental AI را پیدا کنید. در این بخش می‌توان گزینه‌ی Help Me Write را فعال کرد. برای استفاده از قابلیت مذکور، فقط باید متنی که تمایل دارید بازنویسی شود را انتخاب و سپس روی آن راست‌کلیک کنید تا کادر Help Me Write باز شود. توجه داشته باشید درحال‌حاضر این ویژگی فقط روی نسخه‌ی ویندوز و مک کروم و فقط برای کاربران ایالات‌ متحده دردسترس قرار گرفته است. ابزار مورد بحث می‌تواند اعلان‌ها را درک کند و پیشنهادات را به زبان انگلیسی بنویسد.

گوگل برای اولین‌بار در ماه ژانویه‌ی ۲۰۲۴ (دی و بهمن ۱۴۰۲) جزئیاتی درمورد ابزار هوش مصنوعی نوشتن متن ارائه داد. این شرکت همچنین اعلام کرد قابلیت سازماندهی تب‌ها و ایجاد تم‌های سفارشی با هوش مصنوعی را به مرورگر محبوب خود اضافه خواهد کرد.

[ad_2]

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.