آپدیت بزرگ گلکسی S24 برای بهبود دوربین دردسترس افراد بیشتری قرار گرفت + جزئیات کامل

0 10

آپدیت بزرگ گلکسی S24 برای بهبود دوربین دردسترس افراد بیشتری قرار گرفت + جزئیات کامل

سامسونگ با انتشار به‌روزرسانی جدیدی علاوه‌بر افزایش امنیت سری گلکسی S24، کیفیت دوربین این گوشی‌ها را هم افزایش داد.

به‌گزارش سم‌موبایل، به‌روزرسانی جدید که در ابتدا برای کاربران کره‌ای گوشی سامسونگ منتشر شده بود، اکنون در اختیار کاربران اروپایی نیز قرار گرفته است.

به‌روزرسانی مورد بحث وصله‌ی امنیتی آوریل ۲۰۲۴ (فروردین و اردیبهشت ۱۴۰۳) را با خود به‌ارمغان می‌آورد و دارای فرم‌ور S92xBXXU1AXCA و حجم ۹۲۰ مگابایتی است.

آپدیت جدید گلکسی S24 اولترا برای بهبود کیفیت دوربین

به‌روزرسانی جدید بهترین گوشی سامسونگ در سال ۲۰۲۴ نوردهی دوربین را بهبود می‌دهد و باعث می‌شود تا کیفیت‌ عکس‌های گرفته‌شده در تاریکی افزایش پیدا کند. دقت رنگ عکس‌ها در حالت ExpertRAW نیز اکنون بهبود یافته است و وضوح متن‌ها هنگام زوم، بیشتر از قبل شده.

گلکسی S24‌ اکنون در حالت Instant Slow Motion از ویدیو‌هایی با وضوح ۴۸۰ در ۴۸۰ پیکسل نیز پشتیبانی می‌کند. کاربرانی که تمایل به دریافت به‌روزرسانی دارند، باید پس از مراجعه به تنظیمات، وارد بخش Software Update شوند.

مقاله‌های مرتبط

سامسونگ به انتشار به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری برای سری گلکسی S24 تعهد ویژه‌ای دارد. برخی از کاربران پس از خرید گوشی های این خانواده به مشکل دوربین اشاره کردند و سامسونگ پس از مدت کوتاهی با انتشار یک به‌روزرسانی مشکل دوربین را رفع کرد.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.