آناهیل، بهترین قرص برای ورم بینی + جدید

0 7

آناهیل، بهترین قرص برای ورم بینی + جدید

مهم نیست چه مشکلی از نظر سلامتی داشته باشیم، در هر صورت بیشتر ما برای درمان مشکل خود گزینه‌های گیاهی را به داروهای شیمیایی ترجیح می‌دهیم. یکی از گزینه‌های گیاهی موجود در بازار که برای درمان مشکلات متعددی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد، قرص آناهیل است. با این مقاله از زومیت همراه باشید تا به شما بگوییم که آناهیل چیست و برای درمان چه مشکلاتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قرص آناهیل چیست؟

یکی از میوه‌های مفیدی که مصرف آن به بیشتر بیماران توصیه می‌شود، آناناس است. آناناس با خواص بسیار زیادی که دارد، روند بهبود و رسیدن به سلامتی را در اغلب بیماران سرعت می‌بخشد. قرص آناهیل که احتمالاً نام آن را زیاد شنیده‌اید نیز یکی از داروهایی است که از ساقه‌ی گیاه آناناس تولید می‌شود و به ترمیم سریع‌تر آسیب‌های مختلف پوستی کمک می‌کند.

خواص شگفت‌انگیز قرص آناهیل به وجود ماده‌ای به‌نام «بروملین» مربوط می‌شود. بروملین در اصل گروهی از آنزیم‌ها است که فواید متعددی برای بدن انسان دارند. همین آنزیم‌های مفید و مؤثر نیز باعث می‌شوند تا قرص آناهیل بتواند زخم‌ها، سوختگی‌ها و التهاب‌های پوستی را به سرعت بهبود بخشد.

کاربرد قرص آناهیل بروملین چیست؟

یکی از مهم‌ترین و رایج‌ترین موارد کاربرد قرص آناهیل، تجویز این دارو به بیمارانی است که عمل بینی انجام داده‌اند. قرص آناهیل تاثیر قابل‌توجهی در کاهش عوارض ناخوشایند جراحی در این بیماران دارد و به همین دلیل از سوی پزشکان تجویز می‌شود. علاوه‌بر این آناهیل از ایجاد جای زخم نیز در بیماران جلوگیری می‌کند. کاربردهای قرص آناهیل بروملین را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:

  • سرعت‌ بخشیدن به روند بهبود زخم
  • جلوگیری از ایجاد جای زخم روی پوست
  • رفع هرچه‌سریع‌تر کبودی
  • تسریع سرعت بهبود محل جراحی
  • کاهش درد و ورم

مزایای استفاده از قرص آناهیل

مصرف قرص آناهیل مزایای متعددی دارد که در ادامه به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت:

سیاهی و لک‌های به‌جامانده از جوش یکی از رایج‌ترین مشکلات پوستی در دنیا به‌شمار می‌روند. بروملین موجود در قرص آناهیل تاثیر مثبتی در بهبود پوست پس از ایجاد جوش دارد و به شما کمک می‌کند تا سریع‌تر از شر این لک‌های آزاردهنده خلاص شوید.

تقویت سیستم ایمنی بدن

همان‌طور که گفتیم، بروملین در واقع ترکیبی از آنزیم‌های بسیار مفید است. این آنزیم‌ها با تقویت سیستم ایمنی بدن به بهبود هرچه‌سریع‌تر بیماری‌هایی مانند برونشیت، ذات‌الریه و سینوزیت کمک می‌کنند.

کاهش درد و ورم

قرص آناهیل ورم بینی را بعد از عمل کاهش می‌دهد

تحقیقات نشان می‌دهند که بروملین علاوه بر کاهش درد، ورم ناشی از آسیب‌های مختلف را نیز به میزان قابل‌ملاحظه‌ای کاهش می‌دهد. این موضوع باعث می‌شود تا از قرص آناهیل برای کاهش درد بیماران مبتلا به روماتوئید یا استئوآرتریت زانو و همچنین کاهش ورم بینی پس از جراحی استفاده شود؛ البته باید توجه داشت که مصرف این قرص پس از عمل بینی فقط بعد از برداشتن آتل یا گچ بینی مجاز است و پیش از آن احتمال دارد ورم بینی را افزایش دهد. از دیگر موارد استفاده‌ی قرص آناهیل می‌توان به کاهش درد و ورم پس از تزریق ژل و چربی به قسمت‌های مختلف بدن اشاره کرد.

بهبود التهاب معده و روده

بروملین موجود در قرص آناهیل به هضم بهتر پروتئین‌ها در معده کمک کرده است و در عین حال جذب مواد مغذی را نیز در روده راحت‌تر می‌کند. بد نیست بدانید که بروملین به بهبود برخی از بیماری‌های گوارشی مانند بیماری کرون نیز کمک می‌کند.

کمک به سلامت قلب

یکی دیگر از مزایای استفاده از قرص آناهیل، کمک این قرص به سلامت قلب است. بروملین موجود در این قرص فشار خون را کاهش می‌دهد و این موضوع نیز به‌نوبه‌ی خود با پیشگیری از ایجاد لخته‌ی خون، سلامت قلب را به‌دنبال دارد.

دریافت مواد مغذی مختلف

ویتامین‌های گروه B، کولین، ویتامین C، مس، منگنز، روی، کلسیم و فسفر برخی از مواد مغذی بسیار مفیدی هستند که با مصرف قرص آناهیل وارد بدن شما می‌شوند. این دارو با خنثی‌ کردن رادیکال‌های آزاد از بروز آسیب سلولی نیز پیشگیری می‌کند.

بهبود علائم آسم

همان‌طور که گفتیم یکی از ویتامین‌های بسیار مفید موجود در قرص آناهیل ویتامین C است. این ویتامین در کاهش علائم آسم متوسط تا شدید بسیار تأثیر دارد و به همین دلیل نیز در برخی از موارد، مصرف آن از سوی پزشک توصیه می‌شود.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.