آموزش ساخت اکانت استیم + جدید

0 35

آموزش ساخت اکانت استیم + جدید

اکانت استیم چیست؟

استیم نرم‌افزار مخصوص گیمینگ است و بدون داشتن حساب کاربری، نمی‌توان از آن استفاده کرد. در واقع اولین قدم برای بهره‌مندی و لذت‌بردن از طیف وسیع بازی‌ها و آیتم‌های موجود در استیم، ایجاد حساب کاربری است.

اکانت استیم تفاوت زیادی با سایر اکانت‌های اینترنتی ندارد و برای ایجاد آن باید اطلاعات کلی مانند نام، نام خانوادگی و یک ایمیل معتبر داشته باشید. داشتن اکانت استیم، مزایای زیادی دارد اما مهم‌ترین مزیت ساخت اکانت استیم، امکان گشت‌وگذار در کامل‌ترین آرشیو بازی‌های ویدیویی است.

بهره‌مندی از قابلیت بازی چندنفره، استریم و به‌اشتراک‌گذاری بازی، تعامل با سایر بازیکنان، بخش Steam Workshop (محلی برای قرارگیری تغییرات ایجادشده توسط کاربران و استفاده از آن‌ها در محیط بازی) و همچنین امکان ایجاد آرشیوهای شخصی از بازی‌های محبوب خریداری‌شده، ایجاد حساب کاربری در استیم را به امری اجتناب‌ناپذیر تبدیل کرده است.

از همه‌ی این‌ها که بگذریم، اطلاعات مهم و کاربردی نظیر زبان، لیست تراکنش‌ها و اقلام خریداری‌شده در بازی، کیف پول دیجیتال و تنظیمات مربوط به نحوه‌ی دانلود بازی‌ها در اکانت استیم ذخیره می‌شوند و بدون داشتن حساب کاربری، نمی‌توان به این موارد دسترسی داشت.

به‌طور کلی، اکانت استیم فقط دریچه‌ای به سوی دنیای بی‌حدومرز بازی‌های ویدیویی نیست. با داشتن اکانت استیم، می‌توانید بازی‌های مورد علاقه، امتیازها و دستاوردهای کسب‌شده در بازی‌ها را در پروفایل‌تان درج کرده و به سایر بازیکنان نمایش دهید.

چگونه اکانت استیم بسازیم؟

همان‌طور که در بخش قبل اشاره کردیم، این روزها می‌توانید استیم را روی تمام سیستم‌های عامل مانند ویندوز، مک، لینوکس، آی‌اواس و اندروید نصب کنید. تفاوت اصلی نسخه‌های دسکتاپ و موبایل استیم در آن است که نسخه‌ی دسکتاپ علاوه‌بر تمام امکانات، امکان اجرای بازی‌ها را نیز دارد. در نسخه‌ی موبایل فقط می‌توانید به آرشیو دسترسی داشته باشید و با سایر بازیکنان تعامل کنید.

خوشبختانه ایجاد حساب کاربری در استیم چندان پیچیده و عجیب‌وغریب نیست و هنگامی‌که برای اولین بار استیم را اجرا می‌کنید، صفحه‌ی مخصوصی برای ورود به اکانت نمایش داده می‌شود. درصورتی‌که از قبل اکانت استیم ساخته باشید، می‌توانید ایمیل و رمز عبورتان را وارده کرده و لاگین کنید. اما اگر هنوز اکانت استیم نساخته‌اید، این کار را می‌توانید درون نرم‌افزار یا از طریق وب‌سایت استیم انجام دهید.

در این قسمت، آموزش ساخت اکانت استیم با گوشی و ساخت اکانت استیم برای کامپیوتر را توضیح می‌دهیم. اگر هنوز اکانت استیم ندارید، مراحل زیر را انجام دهید:

  • وارد سایت steampowered.com شوید و روی دکمه‌ی Login کلیک کنید.


  • Source link

    Leave A Reply

    Your email address will not be published.