آموزش اسکن بارکد با گوشی آیفون + جدید

0 85

آموزش اسکن بارکد با گوشی آیفون + جدید

این مقاله برای کاربران مبتدی نگارش شده است.

بارکدها و کیوآر کدها مدت‌ها است که در دنیای ما وجود دارند. برای اسکن بارکدها در گوشی آیفون به برنامه‌های جانبی نیاز دارید؛ اما اسکن کدهای QR به سادگی بازکردن دوربین آيفونتان است.

اصلی‌ترین تفاوت کد QR با بارکد در میزان اطلاعات قابل ذخیره آن‌ها است. درحالی‌که بارکد فقط اطلاعات را در جهت افقی نگه می‌دارد، کد QR اطلاعات را در هر دو جهت افقی و عمودی نگه می‌دارد؛ به‌همین‌دلیل، کد QR می‌تواند صدها برابر بیشتر از یک بارکد اطلاعات را در خود جای بدهد. برای اطلاعات بیشتر، مقاله‌ی کد QR چیست؟ چه کاربردهایی دارد؟ به شما کمک خواهد کرد.

در این مقاله، شما را با نحوه‌ی اسکن بارکد با گوشی آیفون و نحو‌ه‌ی اسکن کد QR با گوشی آیفون آشنا خواهیم کرد.

نحوه اسکن بارکد با گوشی آیفون

برای اسکن بارکد در آیفون، ابتدا باید یکی از برنامه‌های اسکنر بارکد را دانلود کنید. برنامه‌های اسکنر بارکد زیادی در اپ استور وجود دارند که استفاده از بیشترشان یکسان است. برای مثال، اپلیکیشن رایگان QR Code Reader – Barcode Maker از تمام فرمت‌های اصلی بارکد پشتیبانی می‌کند و نیز می‌تواند برای ساخت بارکد استفاده شود. اگر می‌خواهید یک QR کد حرفه‌ای بسازید، به مقاله QR کد چیست و چگونه QR Code حرفه‌ای بسازیم؟ سر بزنید.

برنامه‌های دیگری که برای اسکن بارکد می‌توانید استفاده کنید، QR Reader for iPhone و QR Code & Barcode Scanner هستند.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.