آخرین کمپین محیطی و متفاوت دکتردکتر اجرا شد + جدید

0 10

آخرین کمپین محیطی و متفاوت دکتردکتر اجرا شد + جدید

جاده قدیم کنایه‌ای از روش قدیمی گرفتن وقت دکتر و مصیبت‌های آن است؛ از پیدا کردن پزشک خوب و متخصص گرفته تا دسترسی به شماره‌تلفن، آدرس و هماهنگی با منشی مطب. اما مسیر جدید که همان ثبت و دریافت نوبت آنلاین پزشک از سراسر ایران است، جاده‌ایست که دکتردکتر با استفاده از امکانات تکنولوژی بسترش را برایمان هموار کرده و از ما دعوت می‌کند که در آن قدم برداریم.

شاید این قیاس برای شما هم عجیب باشد که جاده، سفر و تکنولوژی با هم چه ارتباطی دارند. این روزها که تکنولوژی به کمک بخش‌های مختلفی از زندگی آمده، حوزه سلامتی و پزشکی را هم بی‌نصیب نگذاشته و یک پل ارتباطی قوی بین آن‌ها به‌وجود آورده است. مجموعه دکتردکتر به‌عنوان یکی از یکه‌تازان حوزه ثبت نوبت آنلاین پزشک، سهولت استفاده از تکنولوژی و اینترنت را بیشتر به رخ کشیده است.

ایجاد کامل‌ترین لیست شهر و تخصص در بستر اینترنت، ثبت نوبت مشاوره حضوری یا ویزیت بدون مراجعه به پزشک به‌صورت تلفنی یا چت آنلاین، اولین امکانات تاثیرگذاری هستند که از همان ابتدا می‌توانید همه آن‌ها را یکجا در پلتفرم دکتردکتر در اختیار داشته باشید.

جستجوی پزشک و ثبت نوبت تنها با یک کلیک در هر زمان از روزهای هفته، بررسی نظرات کاربران درباره پزشک، دسترسی به اطلاعات کامل هر متخصص و پشتیبانی در تمامی ساعات شبانه‌روز، تنها بخشی از خدماتی هستند که می‌توانید به‌صورت آنلاین و بدون محدودیت مکان و زمان در دکتردکتر از آن‌ها بهره‌مند شوید.

مهم‌ترین نقطه تمرکز دکتردکتر، حوزه سلامت است اما این‌بار در بستر دنیای پویای فناوری. آسان و سریع‌ شدن پروسه درمان، مهم‌ترین مزیت این برند است. دکتردکتر نقطه کوری از ارتباط مراجع و پزشک را شناسایی کرده و راه‌حلش را به‌عنوان خدمتی آنلاین تعریف کرده است.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.